Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 20 kwietnia. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
18/07/2023 - 18:00

Prof. Andrzej Komorowski kieruje Chirurgią Onkologiczną w sądeckim szpitalu. Do zespołu dołączyło też dwóch lekarzy

Profesor Andrzej Komorowski został ordynatorem Oddziału Chirurgii Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu. Do zespołu lekarskiego wspomnianego oddziału, dołączyło jeszcze dwóch lekarzy, którzy pracowali do tej pory z nowym szefem nowosądeckiej Chirurgii Onkologicznej.

Prof. nadzw. Andrzej Komorowski objął funkcję ordynatora Oddziału Chirurgii Onkologicznej. Od śmierci jego poprzednika śp. dr. Waldemara Dutkiewicza na tym stanowisku był wakat.

Doktor Dutkiewicz zmarł 12 czerwca br. po krótkiej, ale ciężkiej chorobie w wieku 67 lat.

- Życzeniem doktora Dutkiewicza było znalezienie jego następcy. Takiego jak on albo jeszcze lepszego. Udało się po długich poszukiwaniach, które nie były łatwe. Ciężko znaleźć dobrego specjalistę - podkreśla Lidia Zelek, dyrektor sądeckiego szpitala. - Pomógł mi w tym konsultant wojewódzki w dziedzinie chirurgii onkologicznej prof. Leszek Kołodziejski.

Profesor Andrzej Komorowski może pochwalić się bardzo bogatym zawodowym CV. Jest wysokiej klasy specjalistą – chirurgii i chirurgii onkologicznej. Jest, co wato podkreślić wychowaniem prof. Leszka Kołodziejskiego.

Czytaj dalej - TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu