sadeczanin.info
Park kolejowy w Nowym Sączu jutro idzie pod młotek. Prezydent Ludomir Handzel wydał oświadczenie
We wtorek (2 czerwca) zaniedbany park przy ulicy Kolejowej w Nowym Sączu zostanie wystawiony na sprzedaż przez Polskie Koleje Państwowe S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie. Władze miasta zabiegały o to, by ten zaniedbany teren pozyskać w formie bezpłatnego przekazania. Okazuje się jednak, że nie ma takiej możliwości. Podczas ostatniej sesji prezydent Ludomir Handzel od początku zapewniał, że dopóki on będzie kierować miastem nie pozwoli, aby parkowy teren zmienił swoje przeznaczenie.
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone