sadeczanin.info
Gigantyczna wieża na Zabełczu w Nowym Sączu? Decyzja w sprawie rekordowej inwestycji zapadnie wkrótce
W Nowym Sączu może pojawić się inwestycja, jakiej w Polsce jeszcze nie było. Prywatni przedsiębiorcy, Elżbieta i Andrzej Jeżewscy, wystąpili o pozwolenie na budowę gigantycznego magazynu energii w formie wieży sięgającej ponad 210 metrów wysokości. Konstrukcja miałaby stanąć na Zabełczu, pomiędzy terenem dawnego Miasteczka Multimedialnego a miejskim składowiskiem odpadów. Jeśli projekt dojdzie do skutku, stanie się jednym z najbardziej nietypowych i widowiskowych obiektów w krajowej energetyce.
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone