Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
21/02/2020 - 15:50

Z Martą Adamczyk o Sądeckich Targach Książki w krynickiej Pijalni Głównej

Już 29 lutego odbędą się 2. Sądeckie Targi Książki oraz gala finałowa Konkursu Literackiego o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora. Tym razem w nowoczesnych wnętrzach Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju. O tym niezwykłym miejscu rozmawiamy z Martą Adamczyk:

Marta Adamczyk - jako samorządowiec - jest wiceprzewodniczącą Rady Powiatu Nowosądeckiego. Jako menadżer kieruje marketingiem spółki Krynica-Żegiestów. Rozmawiamy o tym, jak udało się jej zamienić Pijalnię Główną w rozpoznawalne centrum wydarzeń kulturalnych, miejsce, które przyciąga widzów i słuchaczy z całego regionu. 

Z Martą Adamczyk rozmawiamy także o pomyśle nowoczesnego centrum konferencyjno-wystawienniczego dla Krynicy-Zdroju. Otworzyłoby przed uzdrowiskiem nowe możliwości i pozwoliło na ściągnięcie kolejnych imprez międzynarodowego formatu, choćby zbliżonych rozmachem do Forum Ekonomicznego.

Pijalnia Główna w tym roku stanie się również sceną 2.Sądeckich Targów Książki jaki i gali finałowej Konkursu Literackiego o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora. Na wydarzenie zapraszamy wszystkich miłośników dobrej książki już 29 lutego od godziny 10.

Obejrzyj naszą rozmowę z Martą Adamczyk. Dzięki niej dowiesz się więcej także o... niezwykłym, zielonym fortepianie! ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu

ORGANIZATOR

PARTNER
ORGANIZACYJNY

PATRONAT MEDIALNY


PARTNERZY