Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
26/01/2024 - 16:20

Wydawnictwo Biały Kruk na Sądeckich Targach Książki. Oferta jest bardzo bogata

W Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju trwają 6. Sądeckie Targi Książki. Wśród licznych wystawców nie mogło zabraknąć Wydawnictwa Biały Kruk, które w ubiegłym roku zdobyło nagrodę Grand Prix. Które wydawnictwo w tym roku otrzyma tę prestiżową nagrodę? Przekonamy się już wkrótce podczas uroczystej gali im. ks. prof. Bolesława Kumora.


- W Sądeckich Targach Książki bierzemy udział po raz drugi. Bardzo nam się podoba tutaj w Krynicy. Cieszymy się, że możemy się spotkać z nowymi klientami. Mamy nadzieję, że trafimy do nich z naszymi książkami - powiedziała nam Dorota Filipek z Wydawnictwa "Biały Kruk"

Wydawnictwo „Biały Kruk” od ponad 25 lat promuje rodzimą oraz światową sztukę, naukę i tradycję. Sięgając po publikacje tej oficyny wydawniczej można wielopłaszczyznowo poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą różnorodnych tematów. Ich wydawnicza oferta jest bardzo szeroka - od historii przez książkę religijną, po ofertę dla dzieci i młodzieży. Biały Kruk specjalizuje się jednak w publikowaniu materiałów historycznych, patriotycznych oraz religijnych.


- Na naszym stoisku można znaleźć m.in. "Dzieje Polski tom 6" autorstwa prof. Andrzeja Nowaka i biografię św. Andrzeja Boboli. Polecam również "Kronikę Polaków" autorstwa Macieja Miechowity. To takie najważniejsze i najpiękniejsze publikacje na naszym stoisku. Dla dzieci z kolei mamy książkę pt. "Chwalmy Boga ze świętymi". Zapraszamy - zachęca Dorota Filipek. 


Warto zatrzymać się przy stoisku Wydawnictwa Biały Kruk. Gwarantujemy, że znajdziecie tutaj książki o różnorodnej tematyce – od książek katolickich m.in.: "Nie mamy prawa milczeć. Apologia Kościoła" i "Moc Ducha Świętego" po biografię Ignacego Łukasiewicza i "Kronikę Polaków". Ta ostatnia publikacja to książka bardzo ważna, bo na jej wydanie Polacy musieli czekać aż pół tysiąca lat! W ostatnim czasie Wydawnictwo Biały Kruk wydało też rewelacyjną książkę „Tyrania Postępu” autorstwa ks. prof. Janusza Królikowskiego. Polecamy! 


([email protected] Fot. RG)

Dziękujemy za przesłanie błędu