Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 19 sierpnia. Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
10/02/2019 - 09:15

Konkurs im. Ks. Prof. B. Kumora: Przyjmujemy zgłoszenia DO PÓŁNOCY!

Jest to już ostatnia chwila, ostatnie godziny na przesłanie zgłoszeń do tegorocznej VII edycji konkursu o Nagrodę im. Ks. Prof. Bolesława Kumora. Dzisiaj (10 lutego), o północy upływa termin ich przyjmowania.

Jeszcze dzisiaj można przesłać zgłoszenie drogą elektroniczną na

e - mail: [email protected] 

Zgłodzenia do Konkursu o Nagrodę im. Ks. Prof. Bolesława Kumora przyjmujemy na przygotowanych formularzach, które są do pobrania na naszym portalu "Sadeczanin.info", w dziale Nagroda im. Ks. Prof. Bolesława Kumora (zakładka po prawej stronie).

W tej zakładce dostępny jest również regulamin konkursu.

Konkurs został zainicjowany i organizowany przez Mariolę Berdychowską, dyrektora organizacyjnego Forum Ekonomicznego oraz przez Społeczno-Kulturalne Towarzystwo "Sądeczanin” przy wsparciu portalu i miesięcznika „Sądeczanin”.

Warto wziąć udział w tym prestiżowym konkursie literackim promującym wydawnictwa książkowe podejmujące tematy związane z Sądecczyzną oraz sądeczanami, a także honorującym sądeckich autorów.

Przypomnijmy, że konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: "Książka o Sądecczyźnie" oraz "Sądecki Autor". Do konkursu mogą być zgłoszone jedynie książki wydane w 2018 roku.

Wielka gala, podczas której poznamy tegorocznych laureatów konkursu, a więc "Książkę o Sądecczyźnie 2018" i "Sądeckiego Autora 2018" odbędzie się 23 lutego w Małopolskim Centrum Kultury "Sokół" w Nowym Sączu.

Laureaci tegorocznego konkursu zostaną wybrani spośród osób oraz książek nominowanych do nagrody. Nominowanych wybierze kapituła konkursu.

Laureaci w obu kategoriach otrzymają statuetki i nagrody pieniężne. Czekają także wyróżnienia dla „Czytelników Sądeczanina”, którzy zgłoszą publikacje książkowe oraz autora do konkursu

Ważne terminy konkursu:

10 lutego 2019  – zakończenie przyjmowania zgłoszeń
13-20 lutego 2019 – głosowanie czytelników portalu Sadeczanin.info
22 lutego 2019 – posiedzenie Kapituły Konkursu
23 lutego 2019 – uroczysta Gala

Fundacja Sądecka, biuro: 
ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz 
tel. (18) 475 16 20 
fax (18) 475 16 27 
e-mail: [email protected]

[email protected], fot. IM. 

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"

Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________