Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 8 kwietnia. Imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany
19/02/2020 - 18:45

2. Sądeckie Targi Książki: oni wspierają partnersko to wyjątkowe wydarzenie

Miłośnicy książek, ci, którzy lubią czytać i czerpać z nich wiedzę, rezerwują sobie już czas na zbliżające się dużymi krokami wyjątkowe wydarzenie czytelnicze, które odbędzie się 29 lutego w Pijalni Głównej w Krynicy Zdroju. Mowa o 2. Sądeckich Targach Książki.

Organizatorem tej wyjątkowej imprezy jest Fundacja Sądecka oraz Uzdrowisko Krynica Żegiestów S.A - partner organizacyjny, a zarazem gospodarz miejsca, w którym odbywają się tegoroczne targi.

Dlaczego warto sięgać po tradycyjną książkę, której treść można chłonąć przewracając jej kartki strona po stronie. Książkę, z której można czerpać pełnymi „garściami” wiedzę.

Bo czytanie rozwija. Ktoś powiedzie, że jest to banalne stwierdzenie, ale przecież prawdziwe. Dzięki książkom poszerzamy swój zasób słownictwa, rozwijamy wyobraźnię, zdobywamy informacje o świecie, a także stajemy się bardziej empatyczni i zrelaksowani.

Z tego też założenia wychodzą partnerzy 2. Sądeckich Targów Książki. Wśród nich są zarówno partnerzy wspierający - indywidualni, jak również partnerskie firmy z Nowego Sącza i regionu.

To ci partnerzy, na czele z partnerem organizacyjnym, jakim jest Uzdrowisko Krynica Żegiestów S.A. uznali, że każdy, kto czyta to inwestuje w siebie, w swój rozwój intelektualny.

Dzięki między innymi naszym partnerom to wyjątkowe wydarzenie może się odbyć w tym roku w Pijalni Głównej w Krynicy Zdroju. To dzięki ich wsparciu dostępny będzie dla uczestników tego czytelniczego wydarzenia katalog targowy.

Gwarantujemy, że w Pijalni Głównej nie zabraknie wielu wystawców, którzy przyjadą do Krynicy Zdroju z całej Polski z bardzo bogatą ofertą wydawniczą. Naszymi wyjątkowymi gośćmi będą autorzy książek.

Jest to zatem niepowtarzalna okazja, aby z nimi porozmawiać i zdobyć bardzo cenny autograf.

Zapraszamy na 2. Sądeckie Targi Książki do Krynicy-Zdroju. Jesteśmy przekonani, że czytelnicy, którzy wezmą udział w tym wydarzeniu nie wyjadą z uzdrowiska z „pustymi rękami”.  To wyjątkowa okazja do nabycia wartościowych książek. Mamy nadzieję, że nie będzie to jedna, ale przynajmniej kilka ciekawych publikacji.

Zapraszamy także po zakupach do stoiska Sądeczanina, w którym dostępne będą pamiątkowa torba oraz najnowszy numer miesięcznika „Sądeczanin”.

2. Sądeckie Targi Książki będą trwały od godz. 10 do 20.

Serdecznie zapraszamy do Pijalni Głównej w Krynicy Zdroju

Partnerami targów są:

Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów Koral, Józef Koral

Galicjanka RP Sp. z. o.o., producent wody Galicjanka  

Spółdzielnia Pracy Piwniczanka, producent wody Piwniczanka

Salon Firmowy Meble VOX – Salon Meblowy „Vizione” Beata Hejnold

Firma GOTOMA – branża IT, systemy informatyczne na zamówienie

Firma Hejan, właściciel Jazz Club Atelier

Ecopuf producent puf i foteli  

Firma Maspex, producent soków Tymbark  

Winnica Fritz, Ryszard Fryc

[email protected], fot. IMDziękujemy za przesłanie błędu

ORGANIZATOR

PARTNER
ORGANIZACYJNY

PATRONAT MEDIALNY


PARTNERZY