Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
29/02/2020 - 07:50

2. Sądeckie Targi Książki: w Krynicy działa dzisiaj największa księgarnia

W Krynicy Zdroju przez cały dzień działać będzie największa księgarnia na Sądecczyźnie. O godz. 10 szeroko otworzy podwoje dla miłośników książek i nie tylko. Zapraszamy do udziału w 2. Sądeckich Targach Książki do Pijalni Głównej.

Dzisiaj Krynica Zdrój jest stolicą czytelnictwa, miejscem, gdzie będziesz mógł kupić poszukiwane książki, między innymi o Sądecczyźnie, czyli Sandecjana.

Targi trwać będą od godz. 10 do 20. Zapraszamy serdecznie. Podczas targów dostępnych będzie czterdzieści stoisk, w których swoją ofertę przedstawią oficyny wydawnicze z całej Polski, autorzy publikacji, biblioteki oraz stowarzyszenia.

Jesteś miłośnikiem książek, lubisz czytać. Nie może Cię tutaj zabraknąć.

Nie zwlekaj. Czekamy na Ciebie

Szczegółowy program 2. Sądeckich Targów Książki oraz spotkań z autorami będzie dostępny na telebimach znajdujących się w pijalni i w stoisku portalu Sądeczanin i miesięcznika Sądeczanin.

Organizatorem tej wyjątkowej imprezy jest Fundacja Sądecka oraz Uzdrowisko Krynica Żegiestów S.A - partner organizacyjny, a zarazem gospodarz miejsca, w którym odbywają się tegoroczne targi.

[email protected]

Sądeckie Targi Książki w Krynicy. Oferta wystawiennicza jest bardzo bogata
W Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju odbywają się 2. Sądeckie Targi Książki. Wydarzenie cieszy się wielkim zainteresowaniem sądeczan. Nie ma co się dziwić, bo oferta wystawiennicza jest naprawdę bardzo bogata i różnorodna. Jest to doskonała okazało do tego, aby spotkać się z autorami książek i zdobyć cenne autografy.


Dziękujemy za przesłanie błędu

ORGANIZATOR

PARTNER
ORGANIZACYJNY

PATRONAT MEDIALNY


PARTNERZY