sadeczanin.info

Konkurs! "Gaducha" w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu. Mamy dla Was bilety na spektakl
Czy uważacie Państwo, że ożenić się (lub wyjść za mąż) to działanie miłe, tylko przyjemne i tylko poważne? Czy stan małżeński jest pasmem podniosłych wzruszeń? I jeszcze ta trzecia – teściowa. Sytuacja „jak z życia wzięta”, ale to przecież komedia. Pełno tu zabawnych skojarzeń, szermierki na słowa i paradoksalnych sytuacji. Ta komediowość jest jednak warstwą zwierzchnią całości. Są w tej opowieści odwołania do teatru absurdu i wielkiej literatury. Jest też miejsce (nie zdradzając szczegółów akcji) na refleksję, na chwilę zastanowienia – co dalej z rodziną. To już kolejna propozycja Teatru 13 sięgająca do współczesnej komedii. Widoczne są poszukiwania własnego, oryginalnego języka teatru. Chociaż jest dużo zabawy, radości, śmiechu to nie wszystko jest łatwe i przyjemne. Jak w życiu.

Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy! Bądź pierwszy, który podzieli się opinią!
ZOBACZ WIĘCEJ
© sadeczanin.info 2015 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone