14 nowych księży dla diecezji tarnowskiej. Wielu pochodzi z Sądecczyzny i okolic [ZDJĘCIA]Anna Salgut02.06.2026, 22:40W sobotę, 30 maja, w katedrze Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Tarnowie odbyły się święcenia kapłańskie. Sakrament święceń w stopniu prezbiteratu przyjęło 14 diakonów, którzy od tej pory będą pełnić posługę jako księża diecezji tarnowskiej.14 nowych księży dla diecezji tarnowskiej. Wielu pochodzi z Sądecczyzny i okolic [ZDJĘCIA]