Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 1 czerwca. Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada
09/02/2016 - 11:55

Walentynki z Kinem Helios. Rozdaliśmy bilety!

Zapraszamy do kina nie tylko 14 lutego. W redakcji naszego portalu czeka na Was pięć podwójnych zaproszeń do Kina Helios w Nowym Sączu.

Wystarczy, że do wtorku do godz. 12 wyślecie maila na adres: [email protected] i odpowiecie na pytanie: Jaki tytuł nosi najnowsza komedia romantyczna w reżyserii Mitji Orkona?

Zaproszenia obowiązują na wszystkie filmy  z wyjątkiem seansów 3D, seansów tematycznych, pokazów specjalnych i maratonów filmowych. Należy je wykorzystać do 8 marca. Do odbioru będą w godz.10-15 w sekretariacie Fundacji Sądeckiej (ul. Barbackiego 57).

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, to... Kino Helios zlokalizowane jest w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu. Posiada 5 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, a także ekrany perełkowe Harkness. Oprócz ciekawych premier kinowych w kinie organizowane są imprezy, takie jak: Walentynki, Ferie, Dzień Dziecka i inne spotkania okolicznościowe.  Przed wejściami do sal kinowych znajdują się: nowoczesny Helios Bar z popcornem, napojami, a także Helios Café, w której można napić się aromatycznej kawy w wielu smakach.***

Bilety do Heliosa wygrali: Bogdan Małecki, Jadwiga Jelińska, Miłosz Kulig, Katarzyna Berdychowska i Monika Gomółka-Sromek. Będą do odebrania w sekretariacie Fundacji Sądeckiej (ul. Barbackiego 57) do piątku (w godz. 10-15).

(JB)
Fot. screen helios.pl, JBDziękujemy za przesłanie błędu