Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 sierpnia. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy
13/02/2016 - 14:55

Filmowe Poranki ze Scoobym. Mamy bilety!

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne bilety (dziecko + opiekun) na Filmowe Poranki ze Scooby Doo w kinie Helios. Pokaz odbędzie się w niedzielę – 14 lutego godz. 10.30, a tym razem mali widzowie zobaczą „Scooby-Doo! Brygada detektywów - Best of 3”. Dodatkowo dla każdego uczestnika organizatorzy przygotowali Walentynkę od Scooby Doo. Po seansie odbędzie się losowanie trzech wejściówek do Bajkolandu.

Aby zdobyć bilety wystarczy dzisiaj (13 lutego) do godz. 15 przesłać maila na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy podać Scooby Doo, a w treści swoje imię i nazwisko.

Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na opublikowanie swojego imienia i nazwiska na portalu Sądeczanin.info.

Bilety na Filmowe Poranki ze Scooby Doo będą do odebrania w kasie kina Helios przed seansem.

***

Cykl Filmowych Poranków ze Scooby-Doo! odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 lat w towarzystwie opiekunów. W ramach projektu są wyświetlane zarówno filmy długo - jak i krótkometrażowe. Filmowe Poranki gwarantują Państwu oraz Państwa Dzieciom moc konkursów, nagród oraz wspólną zabawę połączoną z … prawdziwym dreszczykiem emocji!

Uczestnicy Filmowych Poranków w ramach spotkań otrzymują indeksy Akademii Detektywa, które zapewniają udział w „prawdziwym kursie” , na koniec którego otrzymają Licencję detektywa. Aby otrzymać wpisy w Indeksie Akademii Detektywów należy wykonać szereg misji specjalnych. Kolejne misje już na najbliższych Filmowych Porankach ze Scooby-Doo!

Szczegóły TU

Bilety na Scooby Doo wygrały: Joanna Bajdel i Marta Makówka.

(oprac. JB)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)