Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
05/08/2020 - 13:40

Zgrana Paka z Łabowej ma swoje miejsce [ZDJĘCIA, WIDEO]

Klub seniora „Zgrana Paka” w Łabowej doczekał się swojego pomieszczenia w Gminnym Ośrodku Kultury. Członkowie klubu cieszą się, że będą mieli gdzie się spotkać.

Seniorzy wystawili w grudniu 2019 roku spektakl „Starych drzew się nie przesadza” przygotowany we współpracy z Kamilem Błochem, krakowskim aktorem. Zgrana Paka jest pełna zapału do podejmowania nowych wyzwań i realizowania następnych projektów. Pandemia koronawirusa niestety nie ułatwia im tego zadania, ale panie i panowie z klubu seniora już nie mogą się doczekać kolejnych spotkań.

Zobacz spektakl klubu seniora Zgrana Paka w Krynicy-Zdroju: Baletnice z miniatur i seniorzy – seniorom. A wszystko dla Babć i Dziadków

Gminny Ośrodek Kultury w Łabowej, fot. Sądeczanin

Członkowie klubu gromadzili się w sali Gminnego Ośrodka Kultury. Tam między innymi urządzali próby do spektaklu. Od poprzedniego tygodnia mają gdzie spotkać się na wspólną kawę. Doczekali pomieszczenia gospodarczego na parterze budynku. Tam zamontowali już aneks kuchenny i powoli się urządzają.

Siedziba klubu seniora została wyremontowana i wymalowana przez sponsora.

- Obiecał nam to i dotrzymał słowa – mówi Dorota Żmuda, wybrana na prezesa klubu seniora Zgrana Paka w Łabowej. – Tym się cieszymy i myślę, że już za dwa tygodnie wszyscy się spotkamy, usiądziemy przy stole i będziemy mogli wypić w swoim pomieszczeniu kawę.

Klub Seniora Zgrana Paka w Łabowej, fot. Sądeczanin

Zobacz również: Urząd na energię słoneczną. W Łabowej stawiają na solary i fotowoltaikę

Jak podkreśla seniorka, członkowie bardzo się cieszą, że mogą wspólnie pracować i się spotykać. Zobaczcie wyremontowaną siedzibę klubu na naszym wideo. (PS)Dziękujemy za przesłanie błędu