Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
19/04/2018 - 13:35

WSB-NLU ma nowego rektora. Został nim dr Dariusz Woźniak

Od wczoraj Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis Univesity w Nowym Sączu ma nowego rektora, a został nim doktor Dariusz Woźniak, który z uczelnią związany jest od 1999 roku.

Kim jest Dariusz Woźniak? To doktor nauk ekonomicznych w zakresie ekonomii. Od niemal 19 lat pracuje w WSB-NLU z siedzibą w Nowym Sączu, początkowo jako asystent, a obecnie adiunkt na Wydziale Nauk Społecznych i Informatyki. Od 2006 roku prodziekan do spraw studenckich, w lutym 2011 powołany na stanowisko dziekana Wydziału Przedsiębiorczości i Zarządzania, a następnie Dziekana Wydziału Nauk Społecznych i Zarządzania - poinformowała Ewelina Łasińska, specjalista ds. marketingu.

- Na polu eksperckim zaangażowany w projektowanie i ocenę programów społeczno-gospodarczych. Współautor projektu strategii rozwoju dla miasta i gminy Krynica-Zdrój, projektu Nowosądeckiego Programu Rozwoju Przedsiębiorczości, ewaluacji ex-ante regionalnych programów operacyjnych na lata 2007-2013 oraz w obecnym okresie programowania.

W poprzednim i obecnym okresie programowania zajmuje się także kompleksową oceną projektów inwestycyjnych oraz oceną innowacyjności projektów biznesowych - dodała przedstawicielka Wyższej Szkoły Biznesu-National Louis University w Nowym Sączu.

MŚ ([email protected]). Fot. TKDziękujemy za przesłanie błędu