Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
24/01/2017 - 06:10

Wiedeński klimat w Łącku. I Koncert Noworoczny [zdjęcia]

Jadwiga Postrożna, Natalia Zabrzeska i Dariusz Stachura wraz z Orkiestrą Reprezentacyjną Straży Granicznej z Nowego Sącza wystąpili podczas I Koncertu Noworocznego w Łącku.

Obok standardów operowych, operetkowych i musicalowych orkiestra i soliści wykonali również przeboje muzyki rozrywkowej. Tuż przed zakończeniem artyści zaśpiewali toast „Libiamo” z opery La Traviata Verdiego. Przy wystrzałach konfetti życzenia wszelkiej pomyślności na 2017 rok  złożył wójt Łącka Jan Dziedzina.   

W tłumnie zapełnionej hali sportowej w Łącku wystąpili: Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej pod batutą ppłka Stanisława Strączka i mjra Leszka Mieczkowskiego, soliści: Jadwiga Postrożna (mezzosopran), Natalia Zabrzeska(sopran) i Dariusz Stachura (tenor) oraz Anna Gromala, Małgorzata Duda, Iwona Gałysa, Marcin Wnęk, Tomasz Jarosz, Wacław Wacławiak i Józef Biel. Koncert poprowadzili: Julia Kaczmarczyk i Jakub Bulzak. W roli organizatorów zadebiutowali: Gmina Łącko, Gminny Ośrodek Kultury w Łącku i Hala Widowiskowo-Sportowa w Łącku.

(JB), fot. i film UG Łącko

Koncert Noworoczny w Łącku


Dziękujemy za przesłanie błędu