Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 29 stycznia. Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei
30/08/2022 - 00:35

Weekend 9-11 września zaplanuj w Strefie Dziecka 13. Festiwalu Biegowego

Już dziś zaplanuj weekend z dziećmi od 9 - 11 września w Piwnicznej-Zdroju. W Strefie Dziecka 13. Festiwalu Biegowego czekać na Was będzie mnóstwo zabaw, gier i konkursów z nagrodami.

Weekend 9-11 września zaplanuj w Strefie Dzieci 13. Festiwalu Biegowego

13. Festiwal Biegowy to nie tylko wydarzenie sportowe. To również mnóstwo imprez towarzyszących, które przyciągają do wielikiego Miasteczka Biegowe tysiące osób. Atrakcji nie zabraknie. W trakcie Festiwalu Lachów i Górali wystąpi kilkadziesiąt zespołów folkowych z Polski i zagranicy. Strefa Foodtrucków i stoiska kół gospodyń wiejskich zapewnią pyszne jedzienie i napoje dostosowane do każdego gustu.

W Strefie Expo u markowych wystawców będzie można kupić wszystko to, co potrzebne do aktywnego wypoczynku. A w Strefie Rowerowej Miasteczka Biegowego na Nakle, na pumptracku odbęda się rowerowe, dziecięce zawody.

Weekend 9-11 września zaplanuj w Strefie Dzieci 13. Festiwalu Biegowego

Dla dzieci właśnie, przez trzy dni, od 9 do 11 wrrześnia, przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych zajęć. Będą biegi dla dzieci z prawdziwymi medalami. Co jeszcze?

Strefa Gier Planszowych zaprasza na gry przeznaczone dla większej liczby dzieci mi.in : Dobble wyd. Rebel, Liliput, HoneyCombs wyd. Piatnik, Akcja Segregacja wyd. Jawa oraz turniejów z zagadkami Xplore Team oraz grą Gorący ziemniak wyd. Alexander.

W Kąciku Czytelniczym dzieci będą mogły pooglądać i poczytać książeczki wydawnictw dla dzieci: Zakamarki, Publicat, Skrzat, SBM oraz Olesiejuk. Tu też będą dostępne czasopisma dla dzieci i młodzieży, które zawierają prócz treści rozrywkowych również treści edukacyjne, wspierające w przygotowaniach do szkolnych egzaminów i testów: KUMPEL, JUNIOR, VICTOR oraz COGITO - wydawnictwa Grupa Cogito.

Weekend 9-11 września zaplanuj w Strefie Dzieci 13. Festiwalu Biegowego

Strefa Malowania Fiorello to miejsce, gdzie dostępne będą kredki oraz flamastry przekazane przez naszego partnera KW Trade. Także tu dzieci będą mogły brać udział w konkursach rysunkowych dotyczących ekologii. Dla zwycięzców czekają nagrody.

W Strefie Ruchu wyposażonej w skakanki, hulahopy oraz piłki zapraszamy do zabaw oraz rozgrzewki przed biegami.

I na koniec w Koralowej Strefie Dzieci będą czekały lody oraz quizy z patyczkami od lodów Koral i koralowymi gadżetami. Serdecznie zapraszamy od 9 do 11 września na Nakło w Piwnicznej-Zdroju, do wielkiego Miasteczka Biegowego 13. Festiwalu Biegowego!

Weekend 9-11 września zaplanuj w Strefie Dzieci 13. Festiwalu BiegowegoDziękujemy za przesłanie błędu