Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
28/04/2020 - 09:20

W kiosku naprzeciwko ratusza kupisz miesięcznik "Sądeczanin"

Przez cały kwiecień miesięcznik ”Sądeczanin” dostarczaliśmy do naszych czytelników pocztą. Wielu z was chciałoby kupić najnowszy numer stacjonarnie. Podpowiadamy, gdzie można go zdobyć! Gazeta jest dostępna między innymi w kiosku naprzeciwko ratusza.

W kwietniowym numerze prezentujemy inspirujące przemyślenia sądeckich publicystów i znawców literatury dotyczące tego, jak epidemia zmieniła świat. Czego dowiedzieliśmy się o sobie w ciągu kilku tygodni? Dlaczego pandemia jest dla nas próbą odpowiedzialności? Dokąd to wszystko prowadzi? I wreszcie – co będzie dalej?

Na łamach naszego miesięcznika znani sądeczanie postanowili zmierzyć się z zawirusowaną rzeczywistością – szukają odpowiedzi na trudne pytania.

Miesięcznik ”Sądeczanin” i kwartalnik ”Sądeczanin Historia” możecie kupić w kiosku - Rynek 25 - tuż obok przystanku autobusowego. Oprócz prasy znajdziecie tam również świeżo mieloną kawę na wynos. Przyjemnej lektury!

Kliknij i zobacz, gdzie jeszcze możesz kupić ”Sądeczanina”. Jeśli posiadasz w swojej ofercie naszą gazetę – napisz do nas, prześlij zdjęcia i pochwal się swoim punktem sprzedaży. Warto być na bieżąco!

[email protected], fot. MSDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)