Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 lutego. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
05/12/2016 - 05:00

W Kiczni rodzice razem z dziećmi zrobili ozdoby

W Szkole Podstawowej w Kiczni odbyły się nietypowe lekcje. Na zajęcia plastyczno-techniczne zostali zaproszeni rodzice uczniów. Świąteczne warsztaty, bo tak nazwano te lekcje, miały na celu pokazanie małym dzieciom, że wspólna praca daje wiele radości.

Mamy, które brały udział w zajęciach, z wielką cierpliwością pokazywały maluchom jak należy wykonywać ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności.

– Dzięki wspólnej pracy dzieci, rodziców a także pani dyrektor, którą dzieci zaangażowały do wspólnej pracy,  powstały piękne kolorowe łańcuchy, serduszka, bombki, gwiazdki, mikołaje. Wykonanymi ozdobami przystrojono klasową choinkę i salę lekcyjną, która przez to stała się piękniejsza i świąteczna. Niektóre ozdoby przekazano na kiermasz  świąteczny organizowany przez Samorząd Uczniowski – zaznacza Jadwiga Dybiec , wychowawczyni klasy II w SP w Kiczni.

Na koniec zajęć dzieci przypomniały tradycje świąteczne, jakie są kultywowane w ich domach, a potem razem z rodzicami zaśpiewały pastorałkę „Jam jest dudka”.   

(JB), fot. archiwum SP w Kiczni    

Lekcja z rodzicami w Kiczni


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020