Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
29/05/2020 - 10:50

W czerwcu rusza druga edycja letniego kina samochodowego w Nowym Sączu

Wybuch epidemii spowodował, że świat na chwilę się zatrzymał. Wszystkim nam brakowało spotkań ze znajomymi, spontanicznych wyjść do klubów i wieczornych seansów w kinach. Nareszcie nadszedł czas, aby nadrobić zaległości i w pełni poczuć nadchodzące lato!

Po sukcesie z zeszłorocznych wakacji WSB-NLU rusza z II edycją Letniego Kina Samochodowego. Spotkań ze znajomymi i spontanicznych wyjść do klubów brakowało szczególnie studentom – młodym ludziom, dla których rozrywka odgrywa w życiu ważną rolę. Kiedy szaleć, jak nie teraz? Letnie Kino Samochodowe to wydarzenie, na które organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Nowego Sącza i okolic. Wstęp jest darmowy.

Podobnie jak w ubiegłym roku to mieszkańcy decydują, jaki gatunek filmowy chcą obejrzeć podczas każdego spotkania. W tym celu kilka dni przed wydarzeniem na Facebooku pojawia się sonda, w której można głosować. Sam tytuł filmu do samego końca pozostaje tajemnicą – ostateczny wybór należy do Rady Uczelnianej WSB-NLU.

Czytaj też: Koronawirus to stres i lęk. Psycholog Magdalena Wajda radzi, jak wytrzymać

Daty spotkań:

-17 czerwca
-1 lipca
-15 lipca
-29 lipca
-12 sierpnia
-26 sierpnia (wielki finał)

Projekcje filmów odbywają się na parkingu WSB-NLU przy ul. Zielonej 27. Ze względu na brak możliwości uprzedniej rezerwacji miejsc należy pamiętać o pojawieniu się na miejscu przed czasem. W zeszłym roku już na 30 minut przed rozpoczęciem seansu brakowało miejsc.

- W najbliższym czasie opublikujemy informację o obowiązujących zasadach sanitarnych podczas projekcji filmów. Ze względu na warunki atmosferyczne godziny rozpoczęcia oraz sam termin wydarzeń mogą ulec zmianie - wyjaśniają organizatorzy. - Zachęcamy do dołączenia do naszego wydarzenia na Facebooku. W ten sposób będziecie mogli być na bieżąco. Tęskniliście? Bo my bardzo! 

[email protected], fot. Pixabay.com Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe