Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
24/05/2015 - 14:04

Urząd Marszałkowski kusi studentów wolontariatem

Krakowski urząd marszałkowski kusi studentów wolontariatem. Ochotników gotowych bez wynagrodzenia zdobywać pierwsze zawodowe szlify szuka Zespół Komunikacji Marketingowej Funduszy Europejskich
Kto ma szanse na wolontariat? Osoby z pasją i zaangażowaniem - czytamy na stronie internetowej urzędu marszałkowskiego . Praca zapowiada się ciekawie, bo, ci którzy spełnią stawiane im wymagania będą uczestniczyć w okresie od czerwca do września przy organizacji imprez subregionalnych pod hasłem „Małopolska Myśli o Tobie – Festiwal Funduszy Europejskich” w sześciu miastach Małopolski.

Do zadań wolontariuszy będzie należeć pozyskiwanie wystawców i kontakt z nimi (przed imprezami w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie), animowanie zabaw dla dzieci i dorosłych podczas imprez subregionalnych, rozdawanie gadżetów promocyjnych i pomoc organizacyjno-techniczna i logistyczna.

A co w zamian za pracę obiecuje wolontariuszom krakowski urząd marszałkowski? Cenne doświadczenie przy organizacji imprez masowych i wpis do CV, referencje dla każdego wolontariusza i satysfakcję pracy w zgranym zespole Komunikacji Marketingowej Funduszy Europejskich.

Ci, którzy zdecydują się na trwający całe studenckie wakacje wolontariat będą uczestniczyć w imprezach organizowanych w największych miastach Małopolski, między innymi Krakowie, Tarnowie , także w Nowym Sączu.

Zgłoszenie wraz z CV należy wysłać na adres: [email protected] w terminie do 3 czerwca br.

(mika)
źródło: UMWM
fot, sxc.hu
 


Dziękujemy za przesłanie błędu