Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
27/06/2020 - 12:50

Uczniowie w Koniuszowej zakończyli rok szkolny

Kolejny rocznik ósmoklasistów pożegnał 26 czerwca mury Szkoły Podstawowej im. gen. Franciszka Gągora w Koniuszowej. Ze względu na pandmię rozdanie świadectw odbywało się co kilku godzin z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Koniec roku szkolenego w Koniuszowej
Po wręczeniu przez dyrektora szkoły świadectw i  nagród najlepszym absolwentom, po otrzymaniu z rąk dyrektora szkoły i wychowawczyni Joanny Dźwigniewskiej-Garguli pakietów obywatelskich, ufundowanych przez Leszka Skowrona, wójta gminy Korzenna, po wpisaniu się przez najlepszych uczniów do „Złotej Księgi” ósmoklasiści zostali pożegnani przez uczniów klasy VII oraz Samorząd Uczniowski. A ostatnie chwile ósmoklasistów w murach Szkoły Podstawowej w Koniuszowej uwiecznił na zdjęciach ks. Dariusz Zachwieja.

 - To uroczyste zakończenie roku szkolnego dla absolwentów klasy ósmej zostało mocno ograniczone przez pandemię - mówi dyrektor szkoły Jarosław Gliński. – Staraliśmy się jednak, aby uczniowie mieli choć namiastkę tego, czego doświadczali corocznie ich starsi koledzy. Dziękuję uczniom klasy siódmej, Samorządowi Uczniowskiemu oraz pani Beacie Kawik za przygotowanie tej uroczystości. (opr. red.)

Uczniowie w Koniuszowej zakończyli rok szkolny
Koniec roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Koniuszowej:


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe