Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 kwietnia. Imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy
11/07/2016 - 12:30

Uchwyć Nowy Sącz w obiektywie. Pieniądze czekają!

Sądecka Biblioteka Publiczna, organizator konkursu fotograficznego „Nowy Sącz w obiektywie”, przypomina o jego kolejnej edycji. Termin nadsyłania prac jest jeszcze odległy (od 3 października br. do 3 stycznia 2017), jednak warto już teraz chwycić za aparat i zrobić to najlepsze zdjęcie.

Jeśli lubicie fotografować, to  zachęcamy do pstrykania i gromadzenia prac, które spełnią regulaminowe wymogi (regulamin konkursu). Liczy się pomysł. Podstawowe wymogi - kadr prac konkursowych musi zamykać się w granicach Nowego Sącza, a zgłoszone zdjęcia powinny być wykonane w bieżącym roku:

Celem konkursu jest promowanie Nowego Sącza, jego mieszkańców, podejmowanych inicjatyw i zachodzących w mieście zmian. Organizatorzy oczekują na prace ukazujące miasto w ciekawy i oryginalny sposób. Konkurs ma też na celu promowanie nowych talentów w twórczości fotograficznej, rozwijanie inwencji twórczej i kreatywności, zachęcenie uczestników do dostrzegania piękna w najbliższej okolicy oraz prezentację ich twórczości.

Tegoroczna edycja to już IX odsłona konkursu, w którym na zwycięzców czekają zachęcające nagrody pieniężne. Sądecka Biblioteka Publiczna zachęca do udziału i co najważniejsze podkreśla, że wśród uczestników nie ma przegranych, gdyż wszystkie zgłoszone prace zostaną włączone w wystawę „Tak było – Nowy Sącz 2016”, będącą kolejną odsłoną cyklu ukazującego miniony rok w obiektywie sądeckich fotoreporterów.

(JB)Dziękujemy za przesłanie błędu