Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
31/05/2020 - 17:10

Tomasz Jarosz z Kamionki Wielkiej wygrał "Szansę na sukces"! Wystąpi w Opolu

Udało się! Tomasz Jarosz z Kamionki Wielkiej zwyciężył w wielkim finale programu "Szansa na sukces"! W ten sposób zapewnił sobie występ na deskach opolskiego amfiteatru. Gratulujemy!

Tomasz Jarosz na co dzień pracuje jako funkcjonariusz straży granicznej. Jakby tego było mało, jest członkiem Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej i wokalistą zespołu Lachersi. Jakiś czas temu mieliśmy okazję zobaczyć go w programach "Must Be The Music" i "Jaka to melodia". Teraz postanowił spróbować swoich sił w "Szansie na sukces".

Zobacz też: Justyna i Tomek w finale ,,Szansy na sukces". Będą rywalizować czy się wspierać?

Tomasz Jarosz zwycięzcą Szansy na sukces!Wspaniały występ, wielkie emocje i na koniec, łzy szczęścia! Gratulujemy!

Opublikowany przez Szansa na sukces Niedziela, 31 maja 2020

W odcinku finałowym wystąpił razem z Olkiem Klepaczem z Formacji Nieżywych Schabuff. Decyzją widzów to właśnie Tomek wygrał tegoroczną edycję programu! W ścisłym finale musiał zmierzyć się z piosenką zespołu De Mono - ,,Póki na to czas". Jak sam podkreślił - to najpiękniejszy prezent na urodziny, jaki tylko mógł sobie wymarzyć.

Dzięki wygranej w wielkim finale programu "Szansa na sukces" Tomasz Jarosz zapewnił sobie występ w koncercie "Debiuty" podczas tegorocznego, wrześniowego festiwalu polskiej piosenki w Opolu.

[email protected], fot. KK
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu