Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 października. Imieniny: Racheli, Sławy, Teofila
31/05/2023 - 19:00

Tancerki Krynickiego Studia Baletowego kończą sezon artystyczny. Zapraszają na koncert

Studio Baletowe im. Władysława Szlęka podsumowuje sezon artystyczny i zaprasza na koncert w sobotę, 3 czerwca. Oprócz tancerek, na scenie Pijalni Głównej w Krynicy - Zdroju wystąpią: Monika Biederman-Pers (sopran) i Piotr Karzełek (tenor).

Krynickie Studio Baletowe im. Władysława Szlęka powstało kilka lat temu z pasji dzieci, zaangażowania rodziców oraz determinacji instruktorki tańca i choreograf Małgorzaty Malczak. Repertuar grupy jest bardzo barwny, zarówno pod względem muzyki czy choreografii, jak i kostiumów. Składa się z fragmentów baletowych dzieł wybitnych twórców, ale też operetkowych.

Każdego roku, na zakończeniu sezonu artystycznego, obejrzeć można występ podsumowujący pracę tancerek w Krynickim Studiu Baletowym im. Władysława Szlęka. W tym roku koncert zobaczymy 3 czerwca, o godz. 15. , wstęp wolny. 

Zaprezentowane zostaną nowe tańce, będzie można podziwiać także nowe kostiumy. Na scenie zadebiutują najmłodsze tancerki. 

Oprócz tancerek, na estradzie wystąpią śpiewacy: Monika Biederman-Pers (sopran) i Piotr Karzełek (tenor) z DUO Performance, którzy wykonają utwory z bajek Walta Disney'a.

Organizatorem koncertu jest Instytut Państwa i Prawa. Patronat honorowy: wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Sądeczanin. info. (MK) fot. ilustracyjne, plakat organizatora. Dziękujemy za przesłanie błędu