Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 24 listopada. Imieniny: Emmy, Flory, Romana
05/10/2020 - 19:10

Ta okładka zapada w pamięć. Co w spisie treści? Zaglądamy do "Sądeczanina"

Z początkiem astronomicznej jesieni czas jakby zwalnia. Powietrze jest chłodne, ale nadal przyjemne. W przeciwieństwie do tego letniego ma w sobie coś tajemniczego, co skłania nas do refleksji i głębokiej zadumy. Znacznie wcześniej niż dotychczas miasto ogarnia półmrok. Właśnie w te jesienne wieczory najlepiej czyta się "Sądeczanina", zwłaszcza w towarzystwie smacznej, gorącej herbaty. Co znajdziecie w październikowym miesięczniku?

Jesienna aura udziela się wszystkim, także naszym dziennikarzom. Dlatego w tym miesiącu oddaliśmy do Waszych rąk wyjątkowy numer. Wyjątkowy z dwóch powodów. Po pierwsze, postanowiliśmy docenić męską część naszych czytelników, publikując specjalny dodatek motoryzacyjny. Po drugie, już po przeczytaniu kilku pierwszych stron miesięcznika będziecie mogli stwierdzić, że to jedno z tych wydań, które powinien przeczytać każdy sądeczanin. 

Jak wygląda życie po dwóch tygodniach w śpiączce spowodowanej COVID-19? Co musi znaleźć się w umowie o pracę? Czy proponując umowę zlecenie pracodawca próbuje cię oszukać? Co z przyszłorocznym Forum Ekonomicznym? Czy w ogóle się odbędzie? Jak zachowuje się frajer w warunkach ekstremalnych? Czy punkt widzenia rzeczywiście zależy od punktu siedzenia? Dlaczego trzeba zwiedzić zamek w Niedzicy? I czemu warto odmawiać różaniec? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w jesiennym "Sądeczaninie".

Czytaj też: Przeszłam COVID-19. To była najtrudniejsza walka, jaką przyszło mi stoczyć

W październikowym miesięczniku zamieściliśmy również dające do myślenia teksty naszych publicystów: Agaty Kuś, Leszka Mazana, Witolda Kalińskiego, a także historyka Sławomira Wróblewskiego. Tematy podsuwa im rzeczywistość, czyli wyzwania i problemy, z którymi sądeczanie zmagają się każdego dnia.

Chcesz przeczytać "Sądeczanina" jeszcze dziś? Wejdź na stronę e-wydanie.sadeczanin.info i kup miesięcznik przez internet. To najszybszy sposób, aby sto najciekawszych stron trafiło do Twojego domu. Zachęcamy do lektury! ([email protected], fot. KK)Dziękujemy za przesłanie błędu