Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 20 maja. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
08/06/2018 - 19:45

Szkole Podstawowej nr 18 stuknęła czterdziestka. Nowa bieżnia w prezencie

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Karola Szymanowskiego w Nowym Sączu świętowała dzisiaj jubileusz 40-lecia istnienia. Podczas tego szczególnego dnia dla szkolnej społeczności została również otwarta nowa bieżnia na boisku sportowym.

Jubileusz był świętem szkoły. Licznie przybyli na tę uroczystość goście obejrzeli przygotowaną z tej okazji akademię. Były życzenia i gratulacje.  Życzenia całej szkolnej społeczności złożył między innymi prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak.

- Nie tylko nauka, ale również pasja i rozwój zainteresowań, przynoszą wspaniałe efekty. Serdecznie gratuluję uczniom osiągnięć. To wielkie szczęście, że ich zainteresowania idą w parze z nauką – mówił prezydent Nowak.

Prezydent podziękował gronu pedagogicznemu za zaangażowanie. - To efekt Waszej pracy i za tę pracę dziękuję. Życzę kolejnych, tak bogatych jak dzisiejszy, jubileuszy – dodał prezydent Ryszard Nowak, a następnie przekazał dyrektorowi Włodzimierzowi Strzelcowi tory do nowej bieżni.

Do życzeń przyłączyli się również przewodniczący Rady Miasta Janusz Kwiatkowski oraz radni Elżbieta Chowaniec i Mieczysław Gwiżdż, a także inni goście. 

Podczas dzisiejszej uroczystości została również otwarta bieżnia na szkolnym boisku sportowym.

Opr. IM, źródło i fot. Urząd Miasta w Nowym Sączu.

Szkole Podstawowej nr 18 stuknęła czterdziestka

Szkoła Podstawowa nr 18 ma 40 lat
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Katalog firm Sądeczanin.info - tu znajdziesz firmy SądecczyznyDziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach