Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 marca. Imieniny: Aurory, Fryderyka, Oliwii
07/02/2020 - 13:00

Studniówka 2020: tak bawiła się klasa 3G z sądeckiej "Dwójki"! [ZDJĘCIA]

W sobotę, 1 lutego 2020 roku maturzyści z klasy 3G z II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu bawili się na studniówce. Tańcom nie było końca. Licealiści wspominali szkolne czasy i najzabawniejsze sytuacje. Ten wieczór przejdzie do historii. Zresztą - zobaczcie sami!

Przełom stycznia i lutego to niewątpliwie czas studniówek. Najlepsi DJ-e i fotografowie wszystkie terminy w tym okresie mają zajęte. Nie ma się co dziwić - każdy chce zapamiętać ten wyjątkowy wieczór na całe życie. Maturzyści z klasy 3G z sądeckiej ,,Dwójki" do swojego studniówkowego balu przygotowywali się kilka tygodni.

Uczniowie zatańczyli poloneza, a później miała miejsce krótka przemowa prowadzących program artystyczny. Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu symbolicznie rozpoczęła odliczanie stu dni do matury, przecinając czerwoną wstęgę. 

Zobacz także: Studniówka maturzystów z klasy 3F z II Liceum Ogólnokształcącego 

Licealiści bawili się przez całą noc - nie wyglądali na zaniepokojonych zbliżającym się egzaminem dojrzałości. Panie przygotowały na tę okazję wyjątkowe kreacje, a panowie klasyczne garnitury z oryginalnymi dodatkami. Wyglądali pięknie. To jest ich czas!

[email protected], fot. Quality Time

Studniówka 2020: tak bawiła się klasa 3G z sądeckiej "Dwójki"! [ZDJĘCIA]
Fotorelacja - Quality Time


Dziękujemy za przesłanie błędu