Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 listopada. Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii
13/03/2017 - 08:55

Śpiewasz? Grasz? Zgłoś się na przesłuchanie! Szukamy muzycznych talentów

Chcesz wystąpić w konkursie i wygrać stypendium artystyczne? Jeśli tak, to te przesłuchania są właśnie dla ciebie. SĄDECKIE MŁODE TALENTY już po raz czwarty zapraszają na casting do redakcji „Sądeczanina”. Organizatorzy zdecydowali się wydłużyć termin przyjmowania zgłoszeń do piątku (do 17 marca).

Za nami zaproszenie do wzięcia udziału w IV edycji Sądeckich Młodych Talentów. Na zwycięzców konkursu czekają stypendia artystyczne, promocja na portalu Sądeczanin.info oraz możliwość zaprezentowania się podczas planowanych koncertów.

Konkurs skierowany jest do instrumentalistów, wokalistów oraz zespołów z powiatów nowosądeckiego, gorlickiego, limanowskiego oraz z miasta Nowego Sącza, którzy rywalizować będą w czterech kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna i student. W każdej z tych kategorii wyłoniony zostanie laureat, na którego czeka stypendium artystyczne.

Zgłoszenie do Sądeckich Młodych Talentów można było przesyłać w formie elektronicznej na adres mailowy [email protected] lub dostarczyć osobiście/listownie do biura Fundacji Sądeckiej (ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz) w terminie do 17 marca (do piątku) włącznie. Przesłuchania odbędą się w biurze Fundacji Sądeckiej 22-24 marca, zaś finał IV edycji odbędzie się 29 marca o godz. 15-tej.

Organizatorem SMT jest Społeczno-Kulturalne Towarzystwo „Sądeczanin” oraz Fundacja Sądecka.
Więcej informacji pod numerami telefonów: (18) 475-16-20 lub (18) 475-16-30 lub 797988115

Zobacz Sądeckie Młode Talenty 2016:
Wszystkie muzyczne drogi prowadzą do „Sądeczanina”
Finał III Sądeckich Młodych Talentów. Zobacz kto zachwycił Lachersów

Pobierz:
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
REGULAMIN IV SĄDECKICH MŁODYCH TALENTÓW

(JB), fot. JB
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu