Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 22 kwietnia. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
25/02/2024 - 11:40

Skorzystaj, dopóki możesz. Ich trzech nie będzie tego robić wiecznie

Do zrobienia tego zabrało się trzech uczniów nowosądeckiego Technikum nr 4. I wyszło im tak profesjonalnie, że, gdyby tylko chcieli, mogliby na tym zarabiać. Na szczęście jeszcze robią to za darmo, więc warto skorzystać. Póki czas

Wiktor Hajduk uczy się w Technikum nr 4 w Nowym Sączu, na trzecim roku kierunku technik informatyk. Jego specjalizacją i pasją jest dobieranie komponentów do komputerów oraz ich składanie jak i cyberbezpieczeństwo. Jakub Bomba też jest na trzecim roku kierunku technik informatyk. Od podstawówki interesuje się komputerami, jako 12-latek opanował swój pierwszy język programowania, a mając 14 lat zrobił swoją pierwszą, profesjonalną stronę www. Sprawami cybersecurity na poważnie zaczął się interesować na początku technikum.

Trzecim członkiem zespołu "Hack'em", bo taki team stworzyli w ramach "Zwolnionychych z teorii", jest Bartłomiej Majoch, również uczeń trzeciego roku Technikum nr 4 w Nowym Sączu, na bieżąco śledzący rynek podzespołów komputerowych oraz grafiki, której cały czas się uczy.

Co robią w "Hack'em"? Dzielą się informacjami. Jeśli zechcecie, poprowadzą więc dla was - w podstawówce lub w szkole ponadpodstawowej - zajęcia, podczas których pokażą badanie, przeprowadzone na uczniach sądeckich szkół, powiedzą jak wygląda przygotowanie do ataku hackerskiego i jak wygląda taki atak hackerski. Dzięki nim przekonacie się, jakie to proste dla wprawnego programisty... "Hack'em" wytłumaczą wam też wszystkie pojęcia związane z atakami, a na koniec przeprowadzą quiz z nagrodami.

Jak się z nimi skontaktować? Są zajęci, więc najlepiej pod numer 607-060-383 dzwonić tylko od godziny 9 do 18. Maile odbierają pewnie zawsze, więc wystarczy napisać na: [email protected] (opr. red.) Fot. Hack'emDziękujemy za przesłanie błędu