Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 21 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
13/12/2019 - 07:20

Sądecki Hip-Hop Festiwal odwołany! Nowy termin w styczniu

Pechowy piątek trzynastego. Organizatorzy Sądeckiego Hip-Hop Festiwalu poinformowali uczestników, że planowane na 13 grudnia koncerty w hali MOSiR nie odbędą się. Hip-Hop Festiwal ma się jednak odbyć w styczniu. Kiedy dokładnie, nie wiadomo.

W piątek 13 grudnia 2019 r. miała odbyć się kolejna edycja wydarzenia Sądecki Hip-Hop Festiwal, które w czerwcu przyciągnęło tłumy fanów rapu. Dzień przed wydarzeniem, późnym popołudniem organizatorzy imprezy na portalu Facebook zamieścili oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali uczestników o tym, że koncert się nie odbędzie. Dla fanów to szok. Co ciekawe, jest to już druga taka sytuacja! Jutro w hali MOSiR mieli wystąpić raperzy znani w całej Polsce, m.in. Kali i Tede.

Sądecki Hip Hop Festiwal odwołany

Ponad 2 tysiące użytkowników portalu społecznościowego wyraziło chęć wzięcia udziału w wydarzeniu. Niestety większość uczestników zakupiła już bilety. Jak twierdzą organizatorzy, bilety zachowują ważność. Istnieje jednak możliwość ich zwrotu.

- Należy się szczere przepraszam! Mam nadzieję, że odzyskamy pieniądze. - Dramat. To mogło wydarzyć się tylko u nas w mieście. Macie świadomość, że niektórzy specjalnie brali urlop na ten dzień aby przyjechać? Sądeczanie w komentarzach nie kryją swojego niezadowolenia. Poniżej oficjalnego oświadczenia na Facebooku od kilku godzin toczy się burzliwa dyskusja.

Czym tak naprawdę są ,,przyczyny niezależne” od organizatorów festiwalu? - Są chyba ludzie, którym bardzo przeszkadza nasza działalność jeśli chodzi o koncerty w Nowym Sączu – czytamy w oficjalnym oświadczeniu. Organizatorzy zapewniają o nowym terminie festiwalu w styczniu.

K.K., redakcja@sadeczanin.info, fot. Sądecki Hip-Hop FestiwalDziękujemy za przesłanie błędu