Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 kwietnia. Imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy
21/02/2020 - 13:40

Sądecki Hip-Hop Festiwal - do trzech razy sztuka. Szukamy pieniędzy i kontaktu

Zbliża się kolejny termin Sądeckiego Hip-Hop Festiwalu, który od grudnia ubiegłego roku jest przekładany. Nie jest znane miejsce koncertu ani artyści, którzy mają wystąpić. A organizator? Przepadł. To wszystko zaczęło się trzynastego, w piątek...

O hip-hopowej aferze pisaliśmy już w grudniu ubiegłego roku. W pechowy piątek, 13 grudnia 2019 roku miała odbyć się kolejna edycja wydarzenia Sądecki Hip-Hop Festiwal, które w czerwcu przyciągnęło tłumy fanów. Dzień przed wydarzeniem, późnym popołudniem organizatorzy wydarzenia na portalu Facebook zamieścili oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali uczestników o odwołaniu koncertu. To był szok.

Wśród internautów rozgorzała burzliwa dyskusja. - Dramat! Mam nadzieję, że odzyskamy pieniądze! Macie świadomość, że niektórzy specjalnie brali urlop na ten dzień, aby przyjechać do Nowego Sącza? - pisała jedna z fanek. - Bilety zachowują ważność, ale jest możliwość ich zwrotu, prosimy o kontakt na nasz adres mailowy - zapewnił uczestników organizator.

Czytaj też: Sądecki Hip-Hop festiwal odwołany! Czy będzie nowy termin?

Napisałam dwa maile odnośnie zwrotu dwóch biletów. Nadal czekam na odpowiedź. Skontaktował się ktoś z nimi? Bo ja nie ma odzewu od nich odnośnie zwrotu pieniędzy za bilety... Ktoś już coś wie? Najdłuższy koncert na świecie! - piszą fani w mediach społecznościowych.

Kolejny termin przekładanego z miesiąca na miesiąc koncertu został wyznaczony na piątek 28 lutego. Nie jest jednak znane miejsce imprezy ani line-up festiwalu. Jeden z naszych Czytelników zwrócił się do "Sądeczanina" z prośbą o interwencję. - Oszukanych przez organizatorów jest więcej. Nie odpowiadają na wiadomości mailowe ani na facebooku. Gdzie się podziały nasze pieniądze? - pisze Czytelnik.

Rzeczywiście, organizatorzy są nieuchwytni i nie odpowiadają na próby kontaktu. Czy tym razem koncert się odbędzie? 

[email protected], fot. pixabay.comDziękujemy za przesłanie błędu