Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 października. Imieniny: Racheli, Sławy, Teofila
02/07/2016 - 09:45

Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza seniorów

„Nasza oferta obejmuje: wykłady, różnorodne tematyczne warsztaty/seminaria, kursy komputerowe, naukę języków obcych oraz konwersację, zajęcia aktywności ruchowej oraz wyjazdy edukacyjne i spotkania integracyjne” – pisze Wiesława Borczyk, prezes zarządu Sądeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, zapraszając seniorów do zapisywania się na zajęcia.

Szefowa sądeckich akademików w wieku dojrzałym zapewnia potencjalnych studentów, że w nie będą się nudzić, i że jesień życia może być równie ciekawa  jak młodość.  

**

(…) Serdecznie zapraszamy osoby starsze, będące na emeryturze, mieszkańców miasta Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego do udziału w zajęciach w Sądeckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

Sądecki UTW prowadzi działalność edukacyjną, aktywizującą  i integrującą seniorów,  jak również  działalność międzypokoleniową, od  2004 roku.

Nasza oferta obejmuje: wykłady, różnorodne tematyczne warsztaty/seminaria, kursy komputerowe, naukę języków obcych oraz konwersację, zajęcia aktywności ruchowej oraz wyjazdy edukacyjne i spotkania integracyjne.

Wydajemy kwartnik „ Biuletyn Sądeckiego UTW” redagowany przez Słuchaczy UTW. Prowadzimy stronę internetową: www.sutw.pl

Jesteśmy corocznie  organizatorami „ Forum III Wieku” na Forum Ekonomicznym w Krynicy Zdroju.

 Zapisy na nowy rok akademicki 2016/2017 rozpoczęły się  20 czerwca br. i będą trwały  aż do wyczerpania  wolnych miejsc.

Aby się zapisać wystarczy:

  • wypełnić formularz dostępny w sekretariacie Sądeckiego UTW w Nowym Sączu, ul. Jagiellońska 18, od poniedziałku do piątku, w godz. od 9.00 do 13.00.
  • wybrać jedną z 4 sekcji tematycznych, tj. kulturoznawstwo, medyczną i profilaktyki zdrowia, przyrodniczo- geograficzną lub psychologiczną.
  • dokonać wpłaty składki członkowskiej w kwocie 100 zł, za cały rok z góry. Osoby, które ukończyły 80 rok życia mogą uzyskać bonifikatę.
  • dostarczyć zdjęcie do legitymacji Słuchacza SUTW

Więcej informacji o działalności Sądeckiego UTW dostępne jest na stronie: www.sutw.pl

Informacje telefoniczne można uzyskać pod numerem tel. 18 443 57 08  

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 W imieniu Zarządu Sądeckiego UTW

Wiesława Borczyk

Prezes ZarząduDziękujemy za przesłanie błędu