Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
17/11/2020 - 13:15

Roczna prenumerata "Sądeczanina" w specjalnej cenie tylko do końca grudnia

Miesięcznik "Sądeczanin" wydawany jest przez Fundację Sądecką już od ponad trzynastu lat jako pismo poruszające sprawy lokalne, bliskie i ważne dla mieszkańców Sądecczyzny. Teraz nasz miesięcznik, jak również kwartalnik "Sądeczanin HISTORIA" możesz zamówić w specjalnej prenumeracie. Sprawdź!

Zachęcamy naszych czytelników do składania zamówień na prenumeratę miesięcznika "Sądeczanin" i kwartalnika "Sądeczanin HISTORIA" na rok 2021 – najchętniej wybieranych regionalnych publikacji z Sądecczyzny. Comiesięczne wydania to nie tylko bogate źródło artykułów przybliżających wydarzenia minionych miesięcy i aktualności z regionu, ale również mistrzowskie felietony, niepublikowane dotąd wiersze sądeckich poetów, artykuły naukowe i obszerne teksty poruszające tematykę związaną z lokalną gospodarką.

Czytaj też: Dr Łukasz Połomski: co jeszcze powinniśmy wiedzieć o historii Nowego Sącza?

Ze względu na zbliżający się Nowy Rok już teraz proponujemy naszym czytelnikom roczną prenumeratę miesięcznika "Sądeczanin" w specjalnej cenie 70 zł, w tym koszt wysyłki. Prenumerata roczna, czyli dwanaście wyjątkowych wydań "Sądeczanina", może być również przekazana organizacjom społecznym, stowarzyszeniom, szkołom, bibliotekom czy klubom seniora. Nie ma lepszego kalendarium, które w taki sposób przedstawiałoby najważniejsze wydarzenia z regionu Sądecczyzny. Z nami nic cię nie ominie! Oferta cenowa ważna jest do 28 grudnia 2020 roku.

Zobacz także: Syndrom odstawionego plecaka, czyli 500 powodów, by wrócić w Beskidy

Wpłat można dokonywać przelewem lub przekazem pocztowym na konto wydawcy nr 10 1020 3453 0000 8402 0274 0355 Fundacja Sądecka, 33-395 Chełmiec, Niskowa 161. Zamówienia prenumeraty miesięcznika oraz kwartalnika można dokonać również telefonicznie 18 475-16-26 lub mailowo: b.berdychowska@sadeczanin.info. Zachęcamy do  lektury! (k.kos@sadeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu

„Mecenas Czytelnictwa”