Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 października. Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
13/06/2018 - 16:30

PWSZ: 20 lat minęło! Studenci i wykładowcy w piątek świętują jubileusz

Studenci, wykładowcy i władze Państwowej Wyższe Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu świętują 20-lecie istnienia uczelni. Już w najbliższy piątek, 15 czerwca, odbędą się centralne obchody. W uroczystości wezmą udział władze uczelni, wykładowcy, studenci, pracownicy, a także zaproszeni goście. Jubileusz patronatem objał wicepremier Jarosław Gowin.

Rok 2018 jest wyjątkowy dla studentów, wykładowców i władz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Sądecka uczelnia świętuje 20-lecie swojego istnienia. W piątek 15 czerwca odbędą się główne obchody, które rozpoczną się o godzinie 9.30 uroczystą mszą w kościele św. Kazimierza. Eucharystii będzie przewodniczył biskup Andrzej Jeż. Następnie o godzinie 10.30 członkowie Senatu, studenci, pracownicy i osoby zaproszone przejdą w orszaku do Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.  

Zobacz też PWSZ świętuje 20 lat istnienia. Ambitne plany na dalsze lata [ZDJĘCIA, WIDEO]

O 11.15 odbędzie się nadzwyczajne, uroczyste posiedzenie Senatu i Konwentu, w którym wezmą udział zaproszeni goście oraz przedstawiciele instytutów. Podczas posiedzenia zostanie nadane imię profesora Andrzeja Bałandy Auli PWSZ. Następnie wręczone zostaną odznaczenia pracownikom uczelni.

Uroczystość uświetni występ chóru Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Nowym Sączu. Władze uczelni serdecznie zapraszają wszystkich sądeczan do wspólnego świętowania.

r.gajewski@sadeczanin.info, fot. FB PWSZ News / Sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu