Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
01/07/2018 - 23:05

Przemyk, O.S. T. R. i Organek. Tak Krynica wita wakacje!

Na zakończenie cyklu koncertów „Na powitanie lata” w Krynicy-Zdroju, wieczorem 1 lipca (niedziela), na plenerowej scenie Deptaka wystąpił Tomasz Organek, muzyczne objawienie ostatnich trzech lat. Największe jego hity to „Głupi ja”, „O Matko!”, „Wiosna”.

W sobotę ( 30 czerwca) zobaczyliśmy Renatę Przemyk, która wykonała  swoje największe hity z prawie 30. letniego dorobku artystycznego, w tym utwór  „Babę zesłał Bóg”.

Później scenę opanowały młode polskie zespoły w ramach Festiwalu Supportów.  Natomiast gwiazdą sobotniego wieczoru  był  O.S.T. R czyli  Adam Ostrowski raper, freestyle'owiec, muzyk i kompozytor, a także  producent muzyczny i inżynier dźwięku.  Jego albumy rozeszły się w ponad 300 tys. egzemplarzy.   Artysta został dziesięć razy nominowany do nagrody Fryderyka. Obecnie promuje najnowsze wydawnictwo „W drodze do szczęścia”.

Podczas koncertów, wolontariusze  prowadzili zbiórkę pieniędzy na leczenie Norberta z Mochnaczki Niżnej, który walczy z ciężką chorobą.

Przypomnijmy, że cykl wakacyjnych koncertów pod Górą Parkową  zainaugurował piątkowy  występ  Iwana Komarenko,  artysty disco polo i dance.  Powitanie lata zostało sfinansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Krynicy-Zdroju.

(MaK) fot. aut.

Przemyk, O.S. T. R. i Organek. Tak Krynica wita wakacje!
Na zakończenie cyklu koncertów „Na powitanie lata” w Krynicy-Zdroju, na plenerowej scenie Deptaka wystąpił Tomasz Organek, muzyczne objawienie ostatnich trzech lat. Największe jego hity to „Głupi ja”, „O Matko!”, „Wiosna”.


Dziękujemy za przesłanie błędu