Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 1 czerwca. Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada
22/11/2016 - 06:05

Przedsiębiorczy jak student PWSZ [zdjęcia]

W Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu po raz kolejny odbył się Dzień Przedsiębiorczości. Wydarzenie zorganizowano w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Wykłady, warsztaty i szkolenia... Dzień Przedsiębiorczości cieszył się dużym zainteresowaniem młodzieży – Instytut Ekonomiczny odwiedziło około 400 osób. Podczas wydarzenia młodzież szkół ponadgimnazjalnych, studenci oraz przedstawiciele społeczności lokalnej wzięli aktywny udział w przygotowanych przez studentów i wykładowców zajęciach.

Młodzież aktywnie uczestniczyła w wykładzie: „Cała prawda o tym co ZUS robi z naszymi pieniędzmi”, warsztatach: „Trening personalny jak wspierać osiąganie sukcesu zawodowego”, warsztatach: „Komunikacja interpersonalna”, szkoleniu: „E-biznes – prowadzenie i budowa sklepu internetowego”, konsultacjach: „Zakładanie działalności gospodarczej” oraz szkoleniu „Projektowanie strony internetowej”.

Czytaj: PWSZ ma piąty kierunek magisterski. Tym razem mechatronikę

Dodatkowo setka studentów wzięła udział w seminarium: „Ekonomia społeczna szansą dla młodych ludzi na lokalnym rynku pracy” oraz „Chłopska Szkoła Biznesu z nakładką ES” – zorganizowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie Małopolski Ośrodek Koordynacji Ekonomii Społecznej .

(JB), fot. PWSZ w Nowym Sączu

Przedsiębiorczy jak student


Dziękujemy za przesłanie błędu