Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 3 grudnia. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
24/03/2018 - 17:55

Premiera nowego teledysku Kapeli Ciupaga. Owacje na stojąco i muzyczny ogień na scenie

Kapela Ciupaga, jak zwykle dała muzycznego ognia i zaprezentowała swój najnowszy teledysk, w którym wystąpił Andrzej Grabowski. Publiczność była zachwycona.

Piotr Krzywdziński, lider zespołu, osobiście poprowadził uroczystą galę. Na widowni nie brakowało oficjeli, bo znaleźli się tam starosta Marek Pławiak czy wiceprezydent Wojciech Piech. Prócz nich pojawili się radny sejmiku województwa Stanisław Pasoń, wójt Łącka Jan Dziedzina, zastępca wójta Gminy Rytro Paweł Gawlak oraz Tomasz Michałowski z sądeckiego Urzędu Miasta.

Starosta gratulował Kapeli Ciupaga doskonałej promocji całej Sądecczyzny, uznając zespół za lokalne dobro. Marek Pławiak zapewnił również, że Starostwo nie ustanie we wspieraniu ich działalności, a wręcz przeciwnie, włączy się mocnej w pomoc muzykom z Łącka.

W równie ciepłych słowach wypowiedział się Wojciech Piech, wskazując na to, że wszystko co trzeba było powiedział już starosta, jednak dodał, że sądecki Urząd Miasta również bardzo poważnie traktuje współpracę z Kapelą Ciupaga i zespół zawsze może liczyć za wsparcie ze strony władz miasta.

Wszyscy, którzy pomagają zespołowi otrzymali podczas premiery specjalne, specjalne dedykowane ciupagi, a także zestaw wyrobów naturalnych od Tłoczni Maurera, współpracującej z kapelą.

Teledysk opowiadający o pechowych przygodach zespołu jadącego na koncert, wynikających z roztargnienia, został przyjęty owacyjnie, a rola Andrzeja Grabowskiego była bardzo chwalona. Po części bardzo oficjalnej Kapela Ciupaga zrobiła to, co robi najlepiej czyli zagrała koncert.

Muzycy proszeni byli jeszcze o bis, a na koniec ustawiły się spore kolejki, aby zrobić sobie z Kapelą Ciupaga pamiątkowe zdjęcie, wziąć autografy czy po prostu zamienić z artystami kilka słów.

MŚ ([email protected]). Wideo: Łukasz Pałac

Premiera nowego teledysku Kapeli Ciupaga
Andrzej Grabowski wystąpił w teledysku do piosenki "Zguby". Fot. Adrian MaraśMasz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu