Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
15/05/2023 - 10:15

Prawo, Psychologia, Informatyka, Zarządzanie, Szkoła Psychoterapii i wiele więcej. Co oferuje sądecka WSB-NLU?

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University przeprowadza aktualnie rekrutacje. W tym roku ze strony WSB – NLU, można spodziewać się wielu nowości oraz kilku specjalistycznych kursów, które na pewno wzbogacą ofertę edukacyjną całej Sądecczyzny i nie tylko!

W roku akademickim 2023/2024, WSB-NLU wprowadza nowe, innowacyjne specjalności na kierunkach związanych z zarządzaniem oraz informatyką. Kierunek Prawo, który został uruchomiony w październiku 2022 roku, przyciąga znaczną uwagę przyszłych studentów. Jednak to nie tylko on zwrócił uwagę nowo przybyłych kandydatów.

PRAWO

WSB – NLU, aby sprostać rosnącym wymaganiom, poszerza swoją ofertę studiów podyplomowych z zakresu prawa. Od października 2023 roku będzie możliwe podjęcie kształcenia na trzech specjalnościach:

  • Master of Business Administration – prawne i podatkowe zabezpieczenie płynności finansowej
  • Sztuczna inteligencja
  • Doradztwo sukcesyjne

O kierunku wypowiedział się dr Michał Mółka, który jest prodziekanem ds. kierunku PRAWO. 

 

PSYCHOLOGIA

Studia z zakresu psychologii już od 2008 roku cieszą się dużą popularnością na WSB-NLU. Od kilku lat model studiowania z transferem ocen jest jednym z najczęściej wybieranych możliwości podjęcia kształcenia na Uczelni. Decydują się na niego głównie osoby po pedagogice, ale i socjologii, resocjalizacji. 

Opiekunem kierunku psychologia jest mgr Magdalena Wajda, która opowiedziała o początkach psychologii na WSB-NLU, ale i swojej ścieżce zawodowej. 

 

Wielką nowością jest otwarcie Szkoły Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej, Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University, która ma na celu kształcenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w tej ważnej dziedzinie zdrowia psychicznego. Zainteresowanie osób tą formą studiów podyplomowych jest ogromny ze względu, na to, iż cały program studiów odbywa się w modelu RealTime Online. 

INFORMATYKA

Informatyka na przestrzeni ostatnich lat stała się bardzo popularnym i obleganym kierunkiem. Zatem nie można dziwić się otwieraniu nowych specjalności na tym kierunku, biorąc pod uwagę wysoką liczbę zgłoszeń studentów z poprzednich lat.

Profil ten przyciąga uwagę wielu osób co roku, co jedynie potwierdza dynamiczny rozwój WSB – NLU w tym zakresie. Dlatego też nowo utworzone specjalności dotyczą:

ZARZĄDZANIE

Na kierunku zarządzanie każdy może znaleźć coś dla siebie, czy to studia licencjackie, czy magisterskie. U nas znajdziesz szeroko rozwiniętą ofertę obejmującą prawie 20 różnych specjalności.

Specjalistyczne praktyki oraz kursy pozwolą Ci zdobyć cenną wiedzę. Do jednych z takich kursów należy: Szkoła Prawa, Biznesu i Kultury Chińskiej.

Rekrutacja trwa więc śpiesz się i zajmij swoje miejsce!

Rekrutacja jest obecnie w pełnym rozkwicie, a liczba zgłoszeń przekracza nasze oczekiwania, co stanowi wyraźny dowód na ogromne zainteresowanie nowymi specjalnościami oraz kierunkiem utworzonym zgodnie z decyzją MEiN w 2022 roku.

Fot. Adrian Maraś

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu