Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
03/04/2023 - 16:40

Piątkowa: tłumy wiernych wzięły udział w największym w regionie Misterium Męki Pańskiej [ZDJĘCIA]

Największe Misterium Męki Pańskiej w Piątkowej (gmina Chełmiec) zgromadziło tłumy wiernych. Nie mogło być inaczej. Wiernych, którzy wyruszyli w niedzielne popołudnie za krzyżem nie odstraszył chłód i siąpiący deszcz.

Za krzyżem poszły tłumy. Pątnicy przyjechali na to duchowe wydarzenie z różnych miejscowości w Małopolsce.  Tak jest co roku.

Każdy, kto uczestniczył w tej plenerowej Drodze Krzyżowej jest przekonany o jej wyjątkowości. Jej przejście daje uczestnikom siłę i energię do działania, do przeżywania zbliżających się Świąt Wielkanocnych w sposób szczególny.

W największym w regionie Misterium Męki Pańskiej wzięli udział ci, którzy szli za krzyżem, kiedy odbywało się ono w Piątkowej po raz pierwszy i ci, którzy w tym roku dołączyli do tego licznego grona pielgrzymów.

Dalsza część artykułu czytaj na następnej stronie - TUTAJ

Największe Misterium Męki Pańskiej w regionie zgromadziło tłumy wiernych [ZDJĘCIA]
Największe Misterium Męki Pańskiej w Piątkowej (gmina Chełmiec) zgromadziło tłumy wiernych. Nie mogło być inaczej. Wiernych, którzy wyruszyli w niedzielne popołudnie za krzyżem nie odstraszył chłód i siąpiący deszcz.Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu