Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
13/06/2018 - 14:05

„Odlotowy nielot” w kinie Sokół. Mamy dla Was bilety!

Od 15 czerwca w kinie Sokół w Nowym Sączu będzie wyświetlany film "Odlotowy nielot". Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia.

ODLOTOWY NIELOT
Islandia, Belgia 2018, 80', animacja, przygodowy, dubbing, b.o
Reżyseria: Arni Asgeirsson
Seanse: 15, 18 – 21 czerwca g. 14:45, 16:30, 16 czerwca g. 11:00, 12:45, 14:30, 17 czerwca g. 11:00, 14:45, 16:30

Wraz z nadejściem wiosny z jajka wykluwa się pisklak Ploey. Rezolutny ptaszek szybko dorasta, ale w przeciwieństwie od rówieśników, ciągle nie może nauczyć się latać. A to dopiero początek jego kłopotów! Prawdziwe tarapaty zaczynają się, gdy w trakcie jednej z lekcji fruwania Ploey zostaje porwany przez wiejskiego kocura i uznany za zaginionego. Kiedy rodzina i najlepsza przyjaciółka Ploey – Ploveria, pogodzeni ze stratą, migrują do ciepłych krajów, on sam – by przetrwać zimę – musi dotrzeć do Rajskiej Doliny. W wędrówce do legendarnego miejsca, gdzie nieloty zimują, wspiera go Giron – sprytna, choć nieco zarozumiała pardwa górska. W końcu, osiągnąwszy swój cel, Ploey stanie przed trudnym wyborem: czy pozostać w bezpiecznej dolinie, czy też znaleźć odwagę do latania i odszukać dawno niewidzianą rodzinę?

***

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do kina Sokół, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jeden z bohaterów występujących w bajce to pardwa górska, czyli:

a) odmiana chomika
b) gatunek ptaka z rodziny kurowatych
c) ornitopod plamiasty

Na odpowiedzi czekamy do 14 czerwca (czwartek) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres email: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytanie, zaś w temacie wiadomości "Kino Sokół”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, które otrzymają podwójne zaproszenia na film "ODLOTOWY NIELOT".

RG [email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!Dziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach