Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 7 sierpnia. Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana
18/07/2015 - 11:20

Nowy Sącz: Wakacyjne wystawy Michała Piotrowskiego

Sądecki fotograf Michał Piotrowski prezentuje swoje zdjęcia w Szczawnicy i na zamku w Tropsztynie w Wytrzyszczce koło Czchowa.
Ekspozycja "Między fotografia a grafiką - odsłona III" prezentowana jest w Pijalni Wód Mineralnych w Szczawnicy (Plac Dietla 1). Wystawa będzie prezentowana do końca lipca - bardzo prawdopodobne że do końca sierpnia 2015 r. Wstęp wolny.

Spotkanie z autorem połączone z prezentacja wykonywania zdjęć ta techniką odbędzie się 30 lipca (środa) o godz. 18:00.

Autor tradycyjnie, jak co roku, zaprasza również na wystawę zdjęć do zamku Tropsztyn w Wytrzyszczce (gmina Czchów).

- Tym razem zaprezentuję fotografie wykonane w technice gumy chromianowej - zdjęcia w dwóch miejscach z dwóch krajów Polska i Włochy - mówi Michał Piotrowski.

Zamek otwarty jest w godzinach od 9-17 a w sb. i nd. do 19.


Autor pisze o sobie: "Urodziłem się 70 roku ubiegłego wieku na Śląsku. Wychowałem się w Bochni, osiadłem w Nowym Sączu. Pracuje z ludźmi od 3 do 100 lat jako nauczyciel. Od 2001 r. jestem członkiem Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego. Fotografuje wszystko, choć najbardziej lubię fotografować ludzi - fotografię socjologiczną. Jak dotąd zorganizowałem ponad 40 wystaw indywidualnych. Moje zdjęcia były prezentowane również na wielu wystawach zbiorowych. Ponieważ nie lubię się chwalić o licznych nagrodach nie będę wspominał. (no chyba, że o złotym medalu w Japonii). Fascynuje mnie historia fotografii i stare techniki zwłaszcza te które pozwalają indywidualizować zdjęcia".

(Rob)
Fot. RobDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)