Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
03/10/2013 - 08:54

Nowy Sącz w obiektywie. Konkurs sądeckiej biblioteki

Sądecka Biblioteka Publiczna przypomina wszystkim pasjonatom fotografii o kolejnej edycji konkursu fotograficznego „Nowy Sącz w obiektywie”.
Rozpoczął się termin nadsyłania prac konkursowych. SBP zachęca wszystkich posiadających wybrane zdjęcia do ich przesłania na adres głównej siedziby organizatora. Ci zaś, którzy się zagapili lub czekają na jesienne i zimowe klimaty, mają wciąż wystarczająco czasu, gdyż termin nadsyłania zdjęć mija 3 stycznia 2014 roku. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne, więc warto chwycić aparat i sfotografować wydarzenie lub krajobraz naszego miasta. Więcej na stronie Sądeckiej Biblioteki Publicznej.
Na ubiegłoroczną edycję konkursu wpłynęło 132 zdjęcia 49 autorów, które oceniała komisja pod przewodnictwem Piotra Droździka, który przyznał wtedy, że z roku na rok poziom konkursu rośnie i co raz trudniej jest jury wybrać najlepsze prace.W kategorii „Obraz miasta” wygrały dwie fotografie „Miasto na co dzień” i „Bazylika” Michała Piotrowskiego. W drugiej kategorii „Wydarzenia” I miejsce zajął Janusz Chojnacki zdjęciem „Naprzód marsz”.

(JB)
Dziękujemy za przesłanie błędu