Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
21/01/2023 - 12:20

Nowy Sącz: Kapela Ciupaga zagra na koncercie kolęd i pastorałek

Na scenie zawsze prezentują się z niesamowitą energią, ich piosenki nucą nie tylko w górach. Już w niedzielę Kapela Ciupaga zagra na koncercie kolęd w Nowym Sączu.

Piosenki Kapeli Ciupaga potrafią porwać do tańca nawet tych, którzy na co dzień stronią od parkietu. Ich folkowe nuty rozruszają każdą imprezę. Koncerty Ciupagi na długo zostają w pamięci słuchaczy, bo zawsze na scenie prezentują się z niesamowitą energią.

Ich popularność już dawno wykroczyła poza górskie tereny. Jedna z najbardziej znanych piosenek Kapeli Ciupaga – „Dziewczyno” – osiągnęła ponad 9,5 miliona wyświetleń w serwisie YouTube. Bez względu na repertuar, muzycy Ciupagi zarażają wszystkich swoim optymizmem i radością.

Już niedługo – dokładnie w niedzielę, 29 stycznia – Kapela Ciupaga zagra w Nowym Sączu na koncercie kolęd i pastorałek w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Niepokalanej (Biały Klasztor). To wielkie muzyczne wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Organizatorami koncertu jest Parafia Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie Et Cetera. „Sądeczanin” jest patronem medialnym wydarzenia. Zapraszamy!

([email protected], fot. archiwum 2018 – Adrian Maraś)

Kapela Ciupaga: niesamowita energia, niezapomniany koncert
Kapela Ciupaga zagrała w Nowym Sączu na koncercie kolęd i pastorałek w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Niepokalanej (Biały Klasztor). Fot. Łukasz MogilskiMasz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu