Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
02/10/2021 - 15:00

Nowy kampus, nowe możliwości w Wyższej Szkole Biznesu-National Louis University

Niektórzy wiedzą, że łatwo jest osiąść na laurach. Ale nie jest to kwestia, którą można powiedzieć o Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. Nieustanne podnoszenie poprzeczki sprawiło, że uczelnia już od 30 lat święci triumfy wśród polskich placówek niepublicznych. Teraz przyszła pora na nowy etap placówki - czas na nowy kampus!

Wielkie zmiany w krótkim czasie - co zmieni się na WSB-NLU?
Ostatnie lata to dla Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University czas ogromnych zmian. Nowe władze uczelni, rozrastająca się nieustannie oferta, doskonali wykładowcy i wielkie, rosnące z roku na rok zainteresowanie ze strony studentów. To jednak nie wszystko! 30-lecie uczelni to moment, gdy trzeba podjąć odważne decyzje. Taka zapadła też na WSB-NLU.

WSB-NLU rozrasta się. Nowy kampus powstanie lada moment
Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu będzie jeszcze bardziej nowoczesna. Jak to możliwe? Inwestujemy w nowy kompleks, który dedykowany jest studentom uczelni oraz wykładowcom i dydaktykom.

To absolutnie nowoczesna budowla, która jest pierwszą tak dużą inwestycją w 30-letniej historii WSB-NLU. Budynek, w którym będzie mieścić się nowy kompleks uczelni, będzie zawierać m.in.:

 • aż 180 miejsc noclegowych dla studentów,
 • sześć wygodnych, nowoczesnych sal wykładowych,
 • podziemny parking,
 • mieszkania dla dydaktyków (przeznaczone do użytku w weekendy).

Kompleks WSB-NLU będzie mieć kilka kondygnacji. Budynek powstanie przy ul. Zielonej 27 w Nowym Sączu. Start inwestycji zaplanowano na maj 2022 r., ale WSB-NLU podaje, że pierwsze, wstępne prace architektoniczne zostały już podjęte.

Nowoczesny i niezawodny budynek to jeszcze więcej możliwości dla studentów
WSB-NLU rozrasta się nie tylko kampusem, ale rośnie też oferta edukacyjna. Uczelnia stawia przede wszystkim na rozwój studentów, dlatego wielki nacisk kładziony jest na zajęcia praktyczne. Stąd też tak ważne jest, aby w nowym budynku pojawiły się w pełni nowoczesne sale wykładowe.

Mimo inwestycji w nowy kampus, WSB-NLU nie stawia na silne przywiązanie do murów uczelni. Studenci mają możliwość nauki na odległość, dzięki wykorzystaniu w pełni dedykowanej uczelni platformy edukacyjnej i informacyjnej CloudA. Jednym z filarów WSB-NLU jest Uniwersytet Wirtualnej Edukacji, czyli interaktywna uczelnia, która daje możliwość studiowania z dowolnego miejsca na ziemi.

Co można studiować na WSB-NLU?
WSB-NLU w Nowym Sączu to placówka, która stawia na studia pozwalające znaleźć zatrudnienie na rynku pracy. W ofercie znajdują się studia z zakresu zarządzania, psychologii i informatyki, a także studia podyplomowe. To jednak nie wszystko! Na WSB-NLU sam kierunek nie stanowi jeszcze podstawy edukacji - to, co będziesz robić zależy od specjalności, na którą się zdecydujesz. I tak oto możesz wybrać, m.in. ścieżkę na studia licencjackich z zarządzania jak:

 • Analityk biznesowy,
 • Specjalista ds. administracji publicznej,
 • Specjalista ds. marki i public relations,
 • Specjalista ds. reklamy internetowej.

W ofercie studiów magisterskich jest m.in. zarządzanie firmą, finansami, współczesna rachunkowość, czy absolutna nowość - analiza danych. Studenci decydujący się na psychologię mogą zyskać specjalność psychologia kliniczna i osobowości, psychologia biznesu lub neuropsychologia. Informatyka to z kolei kierunek, który gwarantuje tytuł inżynierski. Tutaj WSB-NLU stawia na takie specjalności jak:

 • Programista Aplikacji Biznesowych,
 • Game Developer,
 • Analityk cyberbezpieczeństwa,
 • Grafika komputerowa i multimedia.

Materiał partnera

Taki akademik postawią przy sądeckiej WSB-NLU w Nowym Sączu
Akademik to nie tylko miejsce do spania, nauki czy imprezy. Nowy kampus WSB-NLU zaoferuje studentom o wiele więcej. Budowa ma ruszyć w przyszłym roku. Zobaczcie wizualizacje.


Dziękujemy za przesłanie błędu