Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
18/01/2024 - 15:00

Nie czekaj na kolejny rok! Zacznij studia od lutego! WSB-NLU otwiera nowe grupy

Nie przegap szansy na rozpoczęcie studiów w semestrze letnim! Rekrutacja w WSB-NLU trwa do 29 stycznia lub do wyczerpania miejsc na poszczególne kierunki. Niezależnie od tego, czy opuściłeś rekrutację zimową, czy dopiero teraz rozważasz studia, WSB-NLU oferuje Ci szansę na dołączenie do jej społeczności akademickiej.


Twoja szansa na rozwój! Podejmij kształcenie na renomowanej uczelni niepublicznej!

Uczelnia prowadzi rekrutację uzupełniającą na wszystkie kierunki zasadnicze i prawie 60 kierunków podyplomowych. Wśród nich znajdziesz takie programy jak Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej, Cyberbezpieczeństwo, Analiza Danych czy DRIMAGINE 3D Animation & VFX Academy. Rekrutacja trwa wciąż trwa więc masz jeszcze szansę dołączyć do grona studentów!

WSB-NLU: W czołówce uczelni niepublicznych w Polsce

Według Ministerstwa Edukacji i Nauki, WSB-NLU jest jedną z najczęściej wybieranych uczelni niepublicznych w Polsce, zajmując 8 miejsce w kategorii zainteresowania studiami niestacjonarnymi. Uczelnia ta zapewnia doskonałe warunki do nauki i rozwijania umiejętności, a jej absolwenci osiągają sukcesy na rynku pracy, często plasując się w czołówce najlepiej zarabiających specjalistów w swoich dziedzinach.

Masz pytania dotyczące rekrutacji? Skontaktuj się z Działem Rekrutacji i Marketingu WSB-NLU!

  • E-mail: [email protected]
  • Telefon: +48 18 44 99 100
  • Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej: WSB-NLU

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu