Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 5 sierpnia. Imieniny: Emila, Karoliny, Kary
21/07/2021 - 09:00

Najlepsza muzyczna premiera tego lata, czyli "Za długa noc" od Sunflowers!

Po świetnym przyjęciu premierowego singla “Serca”, Sunflowers powracają z kolejnym hitem. ”Za długa noc” to drugi singiel zespołu zapowiadający nadchodzący album. Najnowszy utwór to kolejna porywająca propozycja od artystów, a dokładnie połączenie indie i ambitnego popu. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście!

Czytaj też: Sunflowers "Serca". To prawdziwa petarda i najmocniejsza muzyczna premiera roku

Po raz kolejny od strony produkcyjnej pieczę nad najnowszym singlem zespołu Sunflowers objął Patrick The Pan. - ”Za długa noc” to moja refleksja na temat czasu, który nieustannie płynąc zmienia wszystko. Studzi emocje, zapomina to co złe i sprawia wrażenie, że mimo wszystko było miło. Mimo, że z tyłu głowy wracają do mnie często zakończone już relacje, z dystansem układają się one w miłe wspomnienia. Bo przecież nie było aż tak źle - mówi Kinga Orzechowska, wokalistka.

Sunflowers to piątka młodych muzyków z okolic Nowego Sącza. Zespół powstał w 2018 roku. Artyści grali między innymi przed Roxie Węgiel, Happysad czy Mateuszem Ziółko. Ich twórczość to połączenie melancholijnych tekstów z taneczną muzyką, którą można sklasyfikować jako pop alternatywny.

Zobacz także: Nadchodzi wielki sukces, czyli kilka słów o Sunflowers [WIDEO]

Zespół swój materiał tworzy z krakowskim producentem Piotrem Madejem (Patrick The Pan). Poprzedni singiel zatytułowany ”Serca” podbił serwisy streamingowe. Czy tym razem Sunflowers powtórzy swój sukces? Przekonajmy się! (k.kos@sadeczanin.info, fot. Sunflowers)Dziękujemy za przesłanie błędu

„Mecenas Czytelnictwa”Miesięcznik Sądeczanin sierpień 2021