Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
03/07/2020 - 14:30

Najchętniej kupowany miesięcznik "Sądeczanin" już w sprzedaży!

Lipcowy miesięcznik "Sądeczanin" już w sprzedaży! Temat numeru poświęciliśmy zagadnieniom związanym z zadłużeniem gmin. Skąd się biorą długi? Dlaczego tak trudno je spłacić? Ile wynoszą? Sprawdź, sięgając po sto stron aktualnych wiadomości z regionu i nie tylko.

Lipcowe wydanie miesięcznika "Sądeczanin" poświęciliśmy zagadnieniom związanym z samorządem terytorialnym. Z jakimi problemami zmagają się gminy? Które są zadłużone, a które utrzymują dobrą kondycję finansową? Dlaczego fundusze unijne to pułapka? Odpowiedzi na te pytania szukajcie na pierwszych stronach najnowszego numeru.

W tym miesiącu poruszyliśmy trudny temat samobójstw w regionie. Dlaczego sądeczanie nie chcą żyć? Po czym poznać, że bliska nam osoba myśli o samobójstwie? Czy da się temu zapobiec? Nasz ekspert - psycholog Magdalena Wajda wyjaśnia, jak postępować w takiej sytuacji.

Mamy również coś specjalnego dla miłośników pieszych wycieczek. Sprawdziliśmy najlepsze trasy i udogodnienia komunikacyjne, a także przygotowaliśmy dla was przewodnik - zanim wyruszysz w góry. 

Czytaj też: Jak w 5 krokach kupić e-wydanie miesięcznika "Sądeczanin"? To proste, sprawdź!

Nasz miesięcznik od niedawna jest dostępny w zupełnie nowej odsłonie. Teraz to nie tylko zapach papierowej gazety prosto z drukarni i coś więcej niż wysyłka miesięcznika prosto do waszych domów. Nadchodzi nowy wymiar "Sądeczanina", a wraz z nim e-wydanie, które możecie nabyć klikając w ten link.

Aby kupić nasz miesięcznik przez internet, wystarczy wpłacić 5 zł na nasze konto (numer konta 10 1020 3453 0000 8402 0274 0355), w opisie przelewu podając imię, nazwisko i adres, pod który przesyłka ma zostać dostarczona. 

Na terenie Nowego Sącza gazeta jest dostępna również stacjonarnie - w księgarni Alfabet, księgarni – antykwariacie Bestseller, w sklepie Intermarche przy ul. Nawojowskiej w Centrum Handlowym Europa II, w sklepie MAKS, w kiosku Rynek 26 oraz na Wólkach w sklepie Danek i MUSICBAN.

Zapraszamy do lektury.

k.kos@sadeczanin.info, fot. Pixabay.com Dziękujemy za przesłanie błędu

„Mecenas Czytelnictwa”