Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 12 kwietnia. Imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny
29/10/2020 - 13:40

Maturzyści, to ostatni dzwonek! Czas na bezpłatny kurs matematyki w WSB-NLU

Pozostały ostatnie dni zapisów na bezpłatne korepetycje z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym w WSB-NLU w Nowym Sączu. Celem dedykowanego dla maturzystów kursu jest powtórka i utrwalenie zagadnień wymaganych podczas zbliżającego się wielkimi krokami egzaminu dojrzałości.

Z pewnością wielokrotnie zdarzyło ci się słuchać na lekcji nauczyciela, a po chwili uświadomić sobie, że tak naprawdę rozumiesz niewiele z tego, co właśnie usiłuje wytłumaczyć całej klasie… Tym bardziej jeśli była to lekcja matematyki. Jej nauka sprawia uczniom wiele trudności, a dla niektórych jest wręcz przeszkodą nie do przeskoczenia. Nie każdy również chce przeznaczać swoje oszczędności czy kieszonkowe na korki…

Z matmą bywa różnie. Czasem trudności, z którymi zmagają się uczniowie, wynikają z lenistwa albo chwilowego opuszczenia się w nauce. Czasem jednak jest to problem trwały, wymagający indywidualnego podejścia i umiejętności przekazania tajemnej wiedzy matematycznej.

Czytaj też: Sądecka uczelnia WSB-NLU wyznacza trendy technologiczne dla całego kraju

Prawda jest brutalna – matura podstawowa z matematyki czeka każdego ucznia. Jeśli chcesz się dobrze przygotować do egzaminu, sprawdzić poziom swojej wiedzy, nadrobić zaległości i oswoić stres – skorzystaj z oferty dedykowanej sądeckim szkołom przez Wyższą Szkołę Biznesu – National Louis University.

Darmowy, 30-godzinny kurs prowadzony jest interaktywnie przez platformę CloudA. Aby wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego na tej stronie, wybierając odpowiednio kurs podstawowy lub rozszerzony. Pod koniec października zainteresowani otrzymają specjalne hasła dostępowe, które umożliwią logowanie się na platformę podczas zajęć. Kurs obejmuje materiał wymagany do egzaminu maturalnego 2021. Spotkania będą odbywały się średnio dwa razy w miesiącu.

Potrzebujesz motywacji albo nie wiesz od czego zacząć? Dołącz do teamu WSB-NLU! ([email protected], fot. Pixabay.com)Dziękujemy za przesłanie błędu