Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
07/08/2020 - 13:00

Limit pecha został wyczerpany? Stowarzyszenie RobimyCośWięcej ogłasza plan B

Za kilka dni w Nowym Sączu miał odbyć się koncert, organizowany przez Stowarzyszenie RobimyCośWięcej. Powrót na scenę po półrocznej przerwie wiązał się z ogromną ekscytacją. Niestety ze względu na najnowsze obostrzenia widowisko artystyczne nie będzie mogło odbyć się w planowanej formie… Co z biletami, które błyskawicznie zostały wyprzedane?

- Po ośmiu miesiącach ciężkich przygotowań i kilkudziesięciu próbach pękły nam serca. Stanęliśmy przed koniecznością odwołania koncertu na tydzień przed jego terminem – mówi Maria Polańska, prezes Stowarzyszenia RobimyCośWięcej. – Byłam pewna, że to jest ponad nasze siły, że nie damy rady. Tak było do momentu, kiedy otworzyłam drzwi na salę prób i zobaczyłam oczy tych niesamowitych i pozytywnie zakręconych ludzi, z których wyczytałam jedno: „Marysia, powiedz, że się uda”.

Teraz jestem pewna, że razem damy radę. Paradoks – myślałam, że nasz limit pecha został wyczerpany, jednak dopiero teraz widzę, że to wcale nie jest pech. To największe szczęście, jakie mnie w życiu spotkało, chociaż zdarza się, że nie umiem tego dostrzec – dodaje prezes stowarzyszenia.

Czytaj też: Stowarzyszenie RCW organizuje wielki koncert. Będzie się działo!

Sił i motywacji dodaje organizacji chęć niesienia pomocy innym. Dla jej podopiecznych nierzadko to jedyna szansa na poprawę stanu zdrowia, kolejne godziny niemożliwie kosztownej rehabilitacji i wsparcie dla rodziców potrzebujących dzieci.

Dlatego widowisko artystyczne „Ponad i Pomimo” dla Marcelka się odbędzie. Wirtualny koncert będzie można obejrzeć online w weekend 15-16 sierpnia. Osoby, które kupiły już bilety na wydarzenie, mogą je zachować. - Jak tylko przyjdą lepsze czasy, zobaczymy się na żywo – zapewnia Marysia Polańska. – Bądźcie gotowi, bo my jesteśmy. Dobro wraca. Możecie być pewni, że nigdy nie przestaniemy #RobićCzegośWięcej.

k.kos@sadeczanin.info, fot. Stowarzyszenie RCWDziękujemy za przesłanie błędu