Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 15 kwietnia. Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława
27/05/2020 - 13:40

Leszek Mazan znów w "Sądeczaninie"! Czerwcowy miesięcznik już w sprzedaży

Nareszcie! Czerwcowy numer "Sądeczanina" już dostępny! Wydarzenia minionych tygodni zaburzyły nieco utarty rytm. Z tego względu od niedawna nasz miesięcznik można nabyć również w formie e-wydania. Najnowszy "Sądeczanin" to - jak zawsze - szeroko rozbudowany temat numeru i mnóstwo ciekawych tekstów.

Czerwcowe wydanie miesięcznika "Sądeczanin" poświęcone zostało bogactwu gminy Gródek nad Dunajcem. Historia Jeziora Rożnowskiego, plany zagospodarowania Małpiej Wyspy i problemy samorządu, który od lat zmaga się z zapełniającymi zbiornik wodny śmieciami to nasz temat numeru.

A oprócz tego wielkie wydarzenie. Współpracę z "Sądeczaninem" podjął Leszek Mazan, pochodzący z Nowego Sącza znakomity dziennikarz.  Rozmawiamy z nim o tym, jak trafił na łamy naszego pisma. 

Czerwcowy miesięcznik to także sto stron aktualnych wiadomości z regionu. Nie zabrakło informacji dotyczących tego, jak sądeckie firmy radzą sobie w czasach epidemii, jak również przemyśleń znanych sądeczan, którzy postanowili zmierzyć się z trudnym tematem życia w dobie koronawirusa. Choć powoli wszystko wraca do normy, niektóre zmiany pozostaną.

Zobacz też: Jak w 5 krokach kupić e-wydanie miesięcznika "Sądeczanin"? To proste, sprawdź!

Nasz miesięcznik od kilku dni jest dostępny w zupełnie nowej odsłonie. Teraz to nie tylko zapach papierowej gazety prosto z drukarni i coś więcej niż wysyłka miesięcznika prosto do waszych domów. Nadchodzi nowy wymiar Sądeczanina, a wraz z nim e-wydanie, które możecie nabyć klikając w ten link.

Aby kupić nasz miesięcznik przez internet, wystarczy wpłacić 5 zł na nasze konto (numer konta 10 1020 3453 0000 8402 0274 0355), w opisie przelewu podając imię, nazwisko i adres, pod który przesyłka ma zostać dostarczona. 

Na terenie Nowego Sącza gazeta jest dostępna również stacjonarnie - w księgarni Alfabet, księgarni – antykwariacie Bestseller, w sklepie Intermarche przy ul. Nawojowskiej w Centrum Handlowym Europa II, w sklepie MAKS, w kiosku Rynek 26 oraz na Wólkach w sklepie Danek i MUSICBAN.

Zapraszamy do lektury.

[email protected], fot. Pixabay.com Dziękujemy za przesłanie błędu